MENU
klinika
Kovaçevski: Jemi në pozita më të favorshme

Publikohet propozimi i ri i Macron që zgjidh ngërçin me Bullgarinë

"Ky do të jetë dimri më i vështirë nga 1942″

Rama: Po bëjmë një plan për transportin publik

Kryeministri Edi Rama paralajmëroi se mund të ketë një paketë për të mbështetur sektorin e...

Ja si përgjigjet ish-kryeministri!

Ilir Meta kandidat për bashkinë e Tiranës, a do e mbështesë Berisha?

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për raportet dhe marrëdhëniet e tij me Ilir Metën, për...

"Basha dhe Alibeaj janë zjarrfikës të protestave"

Berisha tregon çfarë do të ndodhë më 7 korrik

Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar se çfarë do të ndodhë në protestën e 7 korrikut,...

"Kanë prerë biletën shumë emigrantë"

Këlliçi paralajmëron surpriza: Në protestën e 7 korrikut do jetë edhe…

Deputeti demokrat, Belind Këlliçi teksa foli për protestën e 7 korrikut të thirrur nga Sali...

Çfarë do të thotë Konferencë e parë Ndërqeveritare

‘Vrapimi’ i fundit i Shqipërisë drejt anëtarësimit të plotë

Sot kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla tha se javen e ardhshme do të...

Gjashtë shtetet e BE

Vendet ku mund të merret me lehtë leja e qëndrimit

Të jesh rezident në Bashkimin Evropian sjell shumë përfitime. Në shtetas i huaj me banim...

Gjithë skena e krimit në 20 minuta

BIRN: Çastet fatale të Pjerin Xhuvanit!

Më 21 prill 2021 në rrugën “Lef Nosi” në Elbasan, oficerët e Policisë së Shtetit...

“Të rikthejmë demokratët e vitit 90”

Berisha shpjegon pse zgjodhi 7 korrikun për protestën

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka konsideruar 7 korrikun, si pikënisjen e në sezoni protestash kundër...

"Ne duam ‘Benz’ e ‘Toyota’, s’e honepsim trenin"

Artan Fuga: Pse nuk çuditem nga kriza e çmimeve

Akademiku Artan Fuga komentoi në një lidhje me “Skype” për rubrikën “Opinion”, në News24, krizën...

Tejkalohet ngërçi Sofje-Shkup

VOA: Palët pranojnë propozimin francez!

Maqedonia e Veriut dhe Bullgaria arritën sot një marrëveshje për të zgjidhur ngërçin mes tyre,...

Negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Borrell: Momenti për të sjellë Ballkanin Perëndimor në BE

Përfaqësues i Lartë i BE-së për Punë të Jashtme dhe Politikë të Sigurisë, Josep Borrell...