MENU
klinika
“Në të njëjtën mënyrë na është përgjigjur dhe Shqipëria”

SHBA dhuron pajisje për menaxhimin e përmbytjeve, Yuri Kim: Në nevojë…

Diskutimi për fazën përgatitore para zgjedhjeve

Ministri Çuçi takon Sorecën, në fokus dhe zgjedhjet e 25 prillit

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi është takuar sot me ambasadorin e BE në Shqipëri Luigi...

Çfarë propozojnë palët?

PS dhe PD nuk gjejnë konsensus për votimin elektronik

Partia Demokratike dhe Partia Socialiste nuk kanë gjetur konsensus për votimin elektronik. Burime për News...

Kabinet i ri apo zgjedhje?!

Matteo Renzi tërheq dy ministra, qeveria Conte në krizë

Qeveria Conte rrezikon të bjerë, pas tërheqjes së dy ministrave, duke u futur kështu në...

Rritet sërish numri i të infektuarve

MSH jep të dhënat e 24 orëve: 4 humbje jete dhe…

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve, respektoni rregullat për të parandaluar...

Fillon sonte dhe zgjat tre ditë

Moti rezervon surpriza në orët në vijim

Prej dy ditësh Shqipëria ka shpëtuar nga moti i lagësht me shi duke bërë që...

Shqipëria ka siguruar 500 mijë doza vaksinash nga Pfizer

Kuvendi miraton më 28 janar marrëveshjen me Phfizer për vaksinat

Kuvendi do të miratojë më 28 janar marrëveshjen me kompaninë Phfizer. Kjo marrëveshje “Për miratimin...

Intervista e ambasadorit për VOA

Soreca: I habitur nga kritikat e kryeministrit Rama për vaksinën

Ambasadori i BE në Tiranë Luigi Soreca në një intervistë për Zërin e Amerikës shprehet...

“Shqipëria është fushë-betejë e politikave greke dhe turke”

Mentor Nazarko: Rama po shërben si korrier mes Turqisë dhe Greqisë

Analisti Mentor Nazarko, i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24”, deklaroi se Shqipëria ka...

Reagon ambasada gjermane në Tiranë: Deri më tani…

Nga erdhi vaksina anti-covid në Rinas?

Ambasada gjermane nuk pohon dhe as nuk mohon dërgesën e vaksinave për Shqipërinë, dozat e...

Reagon Athina: Ja si qëndron e vërteta

Bisedimet Greqi-Turqi: U fol për një takim mes ministrave të jashtëm më 25 janar

Burime diplomatike në Athinë hodhën poshtë sot raportimet për një takim midis ministrave të jashtëm...

Spitali i ri rajonal do jetë gati për 3 muaj

Rama dhe kompania turke “zbarkojnë” në Fier: Punimet nisin nesër

Kryeministri Edi Rama, shoqëruar nga anëtarë të kompanisë turke, që do të ndërtojnë Spitalin Rajonal...