MENU
klinika
“I pari ish-zyrtar i lartë që dënohet nga GJKKO dhe..."

Zëri i Amerikës: Adriatik Llallës do t’i konfiskohen pronat!

"Jemi seriozë me korrupsionin!"

Përgjigja e Yuri Kim pas sulmeve të Berishës nga Fieri

Ambasadorja amerikane Yuri Kim, ka publikuar në darkë vonë mbrëmë një postim në faqen zyrtare...

Flet avokati i tij pasi GJKKO e dënoi me burg

A do të dorëzohet Adriatik Llalla dhe ku ndodhet ai sot?

A do të dorëzohet Adriatik Llalla dhe ku ndodhet ai sot? Flet avokati i tij...

Flet mjekja shqiptare në Gjermani

“Pse jeni larg dozës së tretë dhe vaksinimit të fëmijëve?”

Pavarësisht se studimi më i fundit i kryer nga imunologë dhe ekspertë të Institutit të...

Sesioni i 76-të i Asamblesë së Përgjithshme të OKB

Xhaçka: Krenare për përkushtimin e Shqipërisë!

Ministrja e Jashtme e Shqipërisë, Olta Xhaçka ka marrë pjesë në Sesionin e 76-të të...

"Do të sigurojë mbijetesën politike pasi u shpall ‘non grata’"

Pritjet e Berishës/Kadilli: Nuk me impresionon

Për Fatbardh Kadillin, ovacionet në takimet e Sali Berishës nuk janë impresionuese, pasi mitingjet, sipas...

U prezantua si drejtues politik i Vlorës

Zv.kryeministri Ahmetaj: Ka filluar puna për mandatin e katërt!

Ka përfunduar mbledhja e strukturave të Partisë Socialiste në qytetin e Vlorës ku pasditen e...

"Çfarë i thashë Sekretarit të Shtetit?"

Sali Berisha tregon prapaskenat e vendimit që e shpalli “non grata” në SHBA

Ish-kryeministri Sali Berisha e lidh vendimin e Sekretarit amerikan të Shtetit që e shaplli non...

"I tha se kemi dosjen, por …"

‘Shpërthen’ Berisha, tregon bisedën e Yuri Kim me Bashën

Ambasadorja amerikane çuditet pse njerëzit bëjnë sikur nuk e dinë. Kështu deklaroi Sali Berisha nga...

Ulja e tarifave të roamingut mes BE e Ballkanit Perëndimor

Balluku: Ka impakt të drejtpërdrejt tek qytetarët

Reduktimi i tarifave të roamingut midis Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor, ishin në fokus të...

22 shtatori “Dita pa makina”

Si ndryshon qarkullimi i automjeteve në Tiranë

Në kuadër të “Javës Europiane të Lëvizshmërisë”, Bashkia e Tiranës rikthen më 22 Shtator nismën...

Mbushen spitalet covid 1 dhe 3

Drejt hapjes spitali Covid 4

Gati 90 % e kapaciteteve spitalore në dy spitalet covid janë ezuruar. Janë më shumë...