MENU
klinika
“Katastrofë mendore të votosh ata!”

Rama: S’është logjikë biznesi të paguash 9 % taksë të sheshtë…

Përplasjet për fletën e votimit

PD ankimoi vendimin në Kolegjin Zgjedhor. Kush janë gjyqtarët që do…

Mëngjesin e sotëm u hodh në Kolegj shorti për përcaktimin e gjyqtarëve që do të...

Koalicion me Bashën apo Kryemadhin pas zgjedhjeve?

Rama i prerë: Me LSI-në asnjëherë, në asnjë rast, për asnjë arsye

Kryeministri Edi Rama është treguar i prerë në lidhje me faktin se e përjashtonte koalicionin...

Kërkon mandatin e tretë si Berisha e Nano

Rama: Në dy rastet e mëparshme, fundi i një cikli. Ndjesa? Pjesë…

Kryeministri Edi Rama deklaroi në emisionin ‘Kjo javë’, studio e të cilit u zhvendos në...

“Fushatë elektorale, bashkë me atë të vaksinimit”

Rama: Ja pse e dyta mund të dëmtojë. Opozita ka të drejtë…

Kryeministri Edi Rama në një intervistë për emisionin ‘Kjo javë’ në “News24” ka folur në...

Rama: Ja pse duam një mandat të tretë

Rama: Ja pse duam një mandat të tretë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se PS-së i duhet një mandat i tretë, ndërsa theksoi...

"Autoritetet të sigurojnë kushte të barabarta"

Debati në KAS për logon e PD e BD dhe fletën e…

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka reaguar përmes një postimi në tëitter lidhur me debatin...

Fleta e votimit në 25 prill

KAS miraton ankimin e PS dhe rrëzon kërkesën e PD

Komisioni Ankimimeve dhe Sanksioneve miratoi këtë të shtunë me shumicë votash kërkesën anikmore nga subjekti...

Vaksinimi masiv

Manastirliu jep lajmin e mirë: Jemi duke u përgatitur për të ulur…

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nga qyteti i Vlorës dha lajmin e...

Epidemiologu Alimehmeti: Nëse jemi brenda gjashtë muajve...

A duhet të vaksinohen personat që e kanë kaluar Covid-19?

Teksa prej ditësh në Shqipëria ka nisur vaksinimi masiv i popullsisë, një nga pyetjet më...

Meta reagon pas gjobës 110 mln euro ndaj Becchettit

“SPAK të nisë hetimet për këtë kapriço të Ramës”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta thotë se për tekat e kryeministrit Edi Rama, Shqipëria duhet...

Pëllumb Pipero: Virusi do të jetë më agresiv!

“Muaji prill do të sjellë rritje të rasteve me Covid”

Fillimi i muajit prill, mund të sjellë një rritje të lehtë të infektimeve me Covid-19....