MENU
klinika
“Segmenti Milot-Fier do të bëhet me pagesë”

Rama flet për investimet në infrastrukturë

E kishte ngacmuar seksualisht

E mitura kallëzon 63-vjeçarin në polici

Një ngacmimi seksual ndaj një 13-vjeçare raportohet të ketë ndodhur në Fier. Sipas njoftimit të...

“Sytë e tij kanë parë diçka që…”

Familjarët e Mateos denoncojnë fqinjën e tyre

Familjarët e 8-vjeçarit Mateo Vasia, i cili u vra me sende të forta nga fqinji...

Si jetonte vrasësi i fëmijës 8-vjeçar?

VIDEO / Brenda shtëpisë së ‘monstrës’ Klodian Çalamani!

Këto janë pamjet ku banonte Klodian Çalamani, monstra që vrau dhe groposi 8-vjeçarin Mateo të...

“Do i djegim të gjitha nuk do ngelet asgjë”

Naftëtarë: Falimenti i ARMO-s të bëhet publik

Naftëtarët e Ballshit kanë dalë edhe këtë të hënë në protestë për pagat e prapambetura...

Çfarë thonë shokët e nxënësit shembullor

Dyshohet se i dha fund jetës për shkak të sfidës në “Tik-Tok”

Një 13-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur me një spango në dhomën...

Detaje tronditëse! U gjet i varur në dhomë

Shoku i 13-vjeçarit: Po realizonte video për Tik Tok

13 vjeçari nga Golemi i Lushnjes, i cili u gjet i vetëvarur në dhomë nga...

“Ma sillni këtu kriminelin”

Të afërmit e 8-vjeçarit protestojnë sot në paraburgimin e Vlorës

Familjarët dhe të afërmit e 8-vjeçarit Mateo Vasiut po protestojnë ditën e sotme tek paraburgimi...

Gjatë kontrollit zbulohet se…

Në kërkim për dhunë ndaj gruas, arrestohet 50-vjeçari në Fier

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 50-vjeçar të shpallur në kërkim për dhunë...

"Nuk do ta lejojmë demontimin e rafinerisë!"

Naftëtarët e Ballshit sërish në protestë

Megjithëse qeveria Rama miratoi vendimi për dhënien e një page për 2 vite në adresë...

Protesta për vrasjen e 8-vjeçarit

Peticione në tri qytete për dënimin me vdekje të autorit!

Familjarë dhe të afërm të 8-vjeçarit të vrarë Mateo Vasia mësynë gjatë ditës së djeshme...

Iku si nënkryetar i Vlorës

Afrim Qëndros i besohet detyra e rëndësishme në Tiranë

Afrim Qendro zgjidhet prefekt i Tiranës. Vendimi është marrë nga Këshilli i Ministrave. Kujtojmë se...