MENU
klinika
"Stafi i spitalit tregoi përkujdesje të veçantë"

Zjarri në azil/ Të moshuarit: Presim të kthehemi në strehën tonë

Pacienti i vdiq rrugës

Prokuroria e Fierit dërgon në gjyq pesë mjekë

Pesë mjekë të Spitalit Rajonal të Fierit, janë marë të pandehur për akuzën e “Neglizhencës...

Fier

U vdes pacienti gjatë rrugës, 5 mjekë merren të pandehur

Pesë mjekë të Spitalit Rajonal të Fierit, janë marë të pandehur për akuzën e “Neglizhencës...

Çfarë konfirmon?

Vdekja e 18-vjeçarit në Berat, përfundon autopsia mjeko-ligjore

Ka përfunduar autopsia mjeko-ligjore e 18-vjeçarit, i cili është gjetur pa shenja jete në qendrën...

Vlorë

Sekuestrohen rreth 500 doza kanabisi, pranga 52-vjeçarit

Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli”, për goditjen e veprimtarisë kriminale të shitjes së lëndëve...

Emri

Me doza kokaine në çantë, arrestohet 28-vjeçari në Fier

Një 28-vjeçar përfundoi në prangat e policisë së Fierit në kuadër të operacionit “Tempulli”. Shtetasi...

E rëndë!

I kërkoi ujë dhe e vuri në gjumë, gruaja grabit të moshuarën

Në fshatin Zhamë të Lushnjes janë grabitur në një banese rreth 13 milion lekë të...

Roli i Laert Haxhiut

Jo vetëm hakmarrje, dëshmia që zbulon vrasjen e Albi Bashaliut

Enriko Xhahysa, kishte humbur babanë në një atentat të ndodhur gjatë vitit 2021. Ai kërkon...

Ja çfarë ka ndodhur

Aksident i trefishtë në Lushnje, ka të plagosur

Lushnjë/Informacion paraprak Rreth orës 14:00, në fshatin Dushk, automjeti tip “Audi” me drejtuese shtetasen A....

O Berat, ç'e pate fat!

Qyteti i një mbi një dritareve ndez dritat e festave

Këtë fundvit të gjitha rrugët nuk të çojnë në Romë, Vienë, Pragë apo Strasburg, por...

Shkak një shkëndijë elektrike

Shkrumbohet nga flakët makina në Lushnje

Digjet një automjet tip Ford rreth orës 6 të mëngjesit të sotëm (20 nëntor). Ngjarja...

I gjenden mbi 40 mijë euro dhe mijëra dollarë të falsifikuar

Arrestohet i shumëkërkuari në Vlorë

Një 41 vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet për grabitjen në një...