MENU
klinika
55 milionë euro investim

Sot hapet baza ajrore e NATOS-s në Kuçovë

"Nesër nis verifikimi për dëmet në banesa e biznese"

Shpërthimi në Lushnje, si paraqitet gjendja e të plagosurve

Dy ditë pas shpërthimit në Lushnjë, ku babë e bir humbën jetën, 3 personat e...

Përurimi i bazës ajrore të Kuçovës

Montohen dronët “Bajraktar”!

Të hënën (4 mars) inaugurohet baza ajrore e Kuçovës, një investim i qeverisë shqiptare dhe...

Iu nënshtrua ndërhyrjes kirugjikale

Si paraqitet gjendja e deputetit Bujar Çela?

Disa orë pas shpërthimit shkatërrues me dy viktima dhe gjashtë të plagosur, mes tyre edhe...

Tragjedia në Lushnjë

Çfarë do të hetohet për bombolën që shpërtheu afër tensionit?

E premtja duhet të ishte një ditë normale pune, por nuk ndodhi kështu pasi një...

I mori jetën dy personave

Shpërthimi i fortë në Lushnjë, zbardhen emrat e 7 të plagosurve

Një shpërthim i fuqishëm në një kompleks magazinash, zonë industriale në Lushnje, i mori jetën...

Zyrtarët që do marrin pjesë

Inaugurimi i bazës ajrore në Kuçovë/ Zbardhet agjenda

Të hënën e 4 marsit do të inaugurohet baza ajrore e Kuçovës. Gazetarja e Vizion...

Për hangarin dhe mjediset e shërbimit

Baza ajrore e Kuçovës, lidhet kontrata 2.6 mln euro

Ministria e Mbrojtjes ka lidhur dy kontrata që lidhen me bazën ajrore të Kuçovës. Në...

Masakra e Lushnjës

SPAK jep pretencën për Leart Haxhiun më 18 mars

Me 18 Mars ora 14:30 prokuroria e Posaçme do të jap pretencën për Laert Haxhiun...

Rama: Ja kur do të hapet!

“Baza ajrore e Kuçovës, rol kyç në stërvitjen e NATO-s!”

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga baza ajrore e Kuçovës, e cila do të...

Do përurohet në 4 mars 2024

Çfarë përfitojnë shqiptarët nga baza e NATO-s në Kuçovë?

Në 4 mars 2024, do të përurohet baza ushtarake e NATO-s në Kuçovë. Ministri i...

Kur pritet të bëhet inagurimi (Detaje)

Publikohen për herë të parë pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës

Pak ditë para ditës së inaugurimit, punimet në bazën ajrore të Kuçovës janë drejt përfundimit,...