MENU
klinika
Rezultoi pozitive me Covid-19

Me urgjencë drejt Tiranës një 86-vjeçare nga Fieri

"Nga sot ky aks është i hapur për publikun"

Bypass-i i Fierit/ Rama: Mbyllen përfundimisht punimet

Kryeministri i vendit Edi Rama ka njoftuar se me mbylljen edhe të anëkalimit tjetër, është...

Shpërthen koronavirusi në vend

Konfirmohen 5 raste të reja me COVID-19 në Vlorë

Sot është shënuar një numër i madh të prekurish nga koronavirusi duke thyer rekordin e...

Rritja e frikshme e të prekurve me koronavirus

Kthehet në ‘vatër të nxehtë’ qyteti i Vlorës

Shifrat e të infektuarve me COVID në vendin tonë vijojnë që të jenë shqetësuese. Kështu...

"Ndodhi gjatë mbylljes totale, policia po heton"

Dëmtimi i Apolonisë, drejtoresha: Akt vandalizmi

Drejtoresha e Parkut Arkeologjik të Apolonise dhe Bylisit, Ornela Durmishaj, reagon për dëmtimin e parkut,...

Fier/ U shtrua dy ditë në QSUT

Infektohet me COVID e moshuara, iu merret tamponi familjarëve

Koronavirusi po përhapet frikshëm në vend, ku ka një zgjerim të hartës thuajse në të...

"Kriza ka gjunjëzuar vendin"

Basha zbret në Vlorë: E gjeta më të heshtur se kurrë, Rama la…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vijon takimet me bizneset e vogla, në mbarë vendin....

"Në 9 muaj kemi marrë vetëm 3 paga minimale"

Naftëtarët e uzinës së Ballshit sërish në protestë

Naftëtarët e uzinës së Ballshit ngrihen sërish në protestë. Ata kërkojnë rifillimin e punës dhe pagat...

Pa maska e distancë soiale

Fier, pensionistët harrojnë virusin, mbushin lulishtet e parqet

Nga një vëzhgim në qytetin e Fierit, për te pare se si respektohet masat anticovid...

U infektua gjatë vizitës në Tiranë

Berat, 2 raste të reja me covid-19

2 raste pozitive me covid-19 janë shënuar në Berat, në dy vatra të ndryshme. Në...

Hapet zyrtarisht procesi!

Nis regjistrimi i pronave në bregdetin e jugut

Pas një pune përgatitore prej disa muajsh, Kadastra Shqiptare ka hapur zyrtarisht procesin e regjistrimit...

Kemi 8 muaj pa punë, të ndahet hesapi!

Naftëtarët e Ballshit kërkojnë pagën e dytë të luftës

Naftëtarët e Ballshit kanë dalë sot në protestë duke kërkuar pagën e dytë të luftës,...