MENU
klinika
Çfarë ka ndodhur?

E frikshme në Patos, shpërthen në flakë pusi i naftës

"Të rindërtohet ujësjellësi!"

Banorët e Selenicës dalin në protestë, bllokojnë punimet

Senicës kanë bllokuar mëngjesin e sotëm punimet në rrugën Kardhiq – Delvinë. Banorët kërkojnë nga...

"Jam sëmurë, vuaj nga zemra dhe diabeti"

U arrestua për korrupsion, Fatos Tushe kërkon lirinë

Ish-kryebashkiaku i Lushnjes Fatos Tushe i arrestuar për shpërdorim detyre dhe abuzim me tenderat, i...

Mbulon të gjitha nevojat e Beratit për të paktën 5 vite

Përfundojnë punimet në fushën e re sanitare të mbetjeve

Kryeministri Edi Rama inspektoi sot disa nga investimet e rëndësishme në qytetin e Beratit. Në...

Prapaskenat, pas SPAK nis edhe lufta politike

Petro Koçi akuza Bashkisë Fier: Po i fitojnë tenderët trafikantët

Ish-zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, i cili hyn në shtator në Parlament si deputet i...

Deklarata

Gjykata e Apelit reagon pas dhunimit të gjyqtarit Arqile Basho

Gjykata e Apelit reagon pas dhunimit të gjyqtarit Arqile Basho. “Ne, magjistratët e juridiksionit të...

Edi Rama shkarkoi Fatos Tushen

Emërohet kryetari i ri i Bashkisë së Lushnjes

Eriselda Sefa do të jetë kryebashkiakja e re e Lushnjës. Emërimi i saj në këtë...

“Sa lek ke marrë?!

Kundërshtuan gjykatësin, arrestohen tre vëllezërit

Tre vëllezër nga Vlora janë arrestuar nga policia pasi akuzohen për “kundërshtim dhe goditje të...

Kalojnë disa resorte e vila në Jug

KKT miraton lejen për parkun e Karavastasë

Këshilli Kombëtar i Territorit miratoi këtë javë një listë të gjatë me vendime që japin...

Ja përse u fshinë pamjet

Serat e shtetit me hashash, reagon Ministria e Bujqësisë

Ministria e Bujqësisë reagon për bimët “e dyshimta” që u shfaqën në një video të...

U akuzua nga Bledi Çuçi për lirimin e Edison Begajt

Gjyqtari i Vlorës “ngec” në sitën e vettingut

Gjyqtari i Vlorës, Albert Spiro nuk e kaloi shkallën e parë të vettingut. Këtë të...

Revoltohet Erion Braçe

Zjarr në parkun e Divjakë-Karavastasë

Zëvëndës kryeministri Erion Braçe ka njoftuar se mbrëm gjatë orëve të vona të 22 persona...