MENU
klinika

Festimet e Vitit të Ri

Vlorë, dy persona përfundojnë në spital pas një sherri

01.01.2024 - 09:47

Dy persona kanë mbërritur në spitalin e Vlorës të lënduar, pas festimeve të Vitit të Ri.

Mësohet se ata janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe kanë përdorur edhe sende të forta ndaj njëri-tjetrit duke mbetur të plagosur.

Policia ka nisur hetimet, ndërsa dy personat janë duke marrë ndihmë mjekësore.