MENU
klinika
Interes për degën e zbulimit dhe nxjerrjes

Sektori i naftës tërheq nxënësit e Fierit

Si e fshehu kryebashkiaku i Kuçovës

Dokumenti nga Greqia, Kreshnik Hajdari ka qenë i dënuar!

Kreshnik Hajdari rezulton se ka qenë i dënuar nga drejtësia greke, por kryebashkiaku i Kuçovës...

"Mos e merrni me nge, fshatrat do jenë nën ujë nëse..."

Moti i keq në vend, Braçe ironizon autoritetet në Fier

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka kërkuar ndërhyrje të bordit të emergjencave të Fierit...

Tentoi t'i shpëtonte policisë

Arrestohet 38 vjeçari i rrezikshëm në Vlorë

Enron Konomit (Daupi) ka rënë në pranga, pasi lëvizte i armatosur dhe i bëri rezistencë...

Zona më e prekur ajo e Pishporos

Zjarret në qarkun e Fierit dogjën mbi 1 mijë hektarë tokë!

Mbi 1 mijë hektarë tokë e pyje, janë djegur si pasojë e 202 zjarreve të...

2 të tjerë procedohen në gjendje të lirë

Organizonin lojëra fati, arrestohen 4 persona në Fier

Katër persona janë arrestuar nga policia e Fierit, dy të tjerë janë proceduar penalisht ndërsa...

Aksioni policor

Në shënjestër personat në kërkim, policia ‘blindon’ rrugët e Beratit

Policia e Beratit ka blinduar gjatë natës rrugët e qytetit. Aksioni policor, ku janë përfshirë...

U kapën me 580 kg kokainë në Greqi

Sekuestrohen pasuritë e çiftit shqiptar nga Fieri

Prokuroria Fier ka sekuestruar pasuritë e çiftit shqiptar Arjan dhe Lutmira Xhafaj të arrestuar me...

Njëri prej tyre në kërkim ndërkombëtar

‘Sundimi i Ligjit’, zbardhen emrat e të arrestuarve!

Qarku Shkodër, i shpalluri në kërkim Kristian Fermosi Qarku Dibër, i shpalluri në kërkim ndërkombëtar,...

Nga krimi i pasionit te larja e hesapeve

Kthesë në hetimet për vrasjen e të riut nga Vlora?

Kryeprokurori i Cuneos, Onelio Dodero, bën me dije se është arritur një pikë kthese në...

Njoftimi i rëndësishëm

Moti i keq në Vlorë/ Pezullohet lundrimi për mjetet e vogla

Moti i keq ka sjellë ndalimin e lundrimin e mjeteve të vogla lundruese dhe anijeve...

Shtohen sipërfaqet me sera!

Tre investitorë bashkohen në Fier, duan punëtorë!

Në fshatin Sop të njësisë administrative Dërmenas në Fier investitorët janë bërë bashkë në ngritjen...