MENU
klinika
Partitë maqedonase kundër atyre shqiptare

Gara e “nxehtë” për zgjedhjen e Presidentit të RMV

Ndërtimi i ‘Urës së Re’

Harta/ Nis devijimi i Kukës-Morinë

Duke nisur nga e shtuna (23 shkurt 2024) e kësaj jave do të devijohet qarkullimi...

Pas krimit fshehën ngjarjen dhe provat

Zbardhet vrasja makabre e babait/ Autorë të dyshuar vajza dhe dy djemtë!

Policia ka zbardhur vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta në Shën Vlash të Durresit, ku autorë...

"Nuk mund ta ketë vrarë e vetme"

Eksperti njohur i sigurisë ngre dyshimet e forta mbi krimin në Durrës

Eksperti i sigurisë Fatjon Softa, vrasjen e ndodhur në Durrës, ku një vajzë 19-vjeçare vrau...

"Na do si partner kyç, por..."

Daçiç: SHBA na kushtëzon me Kosovën

Ministri i jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, ka thënë se ShBA-ja po përpiqet të jetë...

Ngjarja e 3 janarit

Sanduloviç: Kam përjetuar tmerr, mund të përfundoja si Navalny

Kryetari i Partisë Republikane serbe, Nikolla Sanduloviq sot përmes një lidhje direkte në emisionin Kosova...

Ja dy pistat ku po hetohet

Kërcënimet për bomba në Greqi, gazetari zbulon detajet

Gazetari Edmond Guri, ka dhënë detaje në lidhje me kërcënimet për bomba që janë bërë...

“Pjesë e strategjisë së SHBA”

Osmani: Do të ndërtohet një qendër rajonale për gratë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka bërë të ditur të premten se, në bashkëpunim me...

Telefonata anonime

Alarm në Athinë, paralajmërohet shpërthim me bombë

Disa telefonata anonime në televizionet greke, ka alarmuar autoritetet në Athinë, pasi kanë kërcënuar me...

“Rrugët e Shkodrës n’Karnaval”

Nis magjia festive e Karnavaleve, Shkodra tre ditë në festë

Kostumet shumëngjyrëshe, maskat si dhe atmosfera festive po mbizotëron sot në qytetin e Shkodrës për...

“Do fejohesh me atë që të them unë dhe pikë”

Hygerta Meta: Kisha dy zgjedhje, të arratisesha ose ta vrisja!

Një ngjarje e rëndë tronditi opinionin publik mëngjesin e sotëm, ku 50-vjeçari Pëllumb Meta, i...

“Efekti domino” mund të zhysë në kaos kontinentin

“Ndizet” Ballkani, “vatrat e luftës” rrezikojnë Evropën

Ballkani Perëndimor ka qenë historikisht një rajon i paqëndrueshëm dhe tensionet e vazhdueshme mund të...