MENU
klinika
Traditat, gatimet, simbolet

Gjithçka që duhet të dini për javën e Pashkës

E paritura që ndodhi pas zbulimit të diagnozës

Pse Princesha Kate nuk ka treguar se çfarë lloj kanceri ka?

Princesha e Uellsit konfirmoi se ajo ka filluar seanca të kimioterapisë parandaluese pas një diagnoze...

‘Plas lufta’ në kuzhinë

Egla e spërkat me ujë, Ilnisa i derdh çajin

Situata e tensionuar mes Eglës dhe Ilnisës nuk ka munguar as mbrëmë në kuzhinë. Teksa...

Dy më fatlumët!

Këto shenja të horoskopit do të jenë më me fat në Prill

Muaji prill do sjellë fat për disa shenja astrologjike, por dy do të jenë më...

"Kishte edhe përdhunime aty brenda"

Elsa Lila rrëfen periudhën e vështirë në burg

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elsa Lila, tashmë pjesë e formatit “Ferma Vip” ka rrëfyer momentet...

Detaji që nxori zbuluar gjininë e bebit

Aktori i njohur bëhet baba për herë të parë

Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse janë bërë prindër për herë të parë. Çifti kabë mirëpritur...

"Kam frikë të hap televizorin se më del ti duke qarë"

Arbër Hajdari ia thotë “troç” Romeos: Po viktimizohesh!

Opinionisti i “Big Brother VIP”, Arber Hajdari gjatë primet të mbrëmjes së djeshme ka komentuar...

Partnerja e Ryan Gosling prej vitit 2011

Eva Mendes tregon përse hoqi dorë nga aktrimi

Eva Mendes nuk është penduar që ka bërë një pauzë në karrierën e saj të...

Si asnjëherë më parë!

Ku do e shohim së shpejti Bora Zemanin

Moderatorja e njohur Bora Zemani, ka zbuluar pasditen e sotme emisionin e saj më të...

"Fëmijët jetojnë me ish-bashkëshorten!"

Bes Kallaku konfirmon ndarjen nga Xhensila Myrtezaj: Jemi dy të huaj!

Aktori i humorit Bes Kallaku ka konfirmuar ndarjen nga këngëtarja Xhenila Myrtezaj, me të cilën...

Festë kaotike!

Çfarë ndodhi mes Chiara dhe Fedez për ditëlindjen e vajzës?

Fedez dhe Chiara Ferragni u takuan (përsëri) me rastin e festës së ditëlindjes së vajzës...

Pështyu çamçakëzin në dorën e asistentes

Video/ Jennifer Lopez kritikohet nga fansat

Përdoruesit e rrjetit social X vendosën të rikthejnë një video të pakëndshme të këngëtares së...