MENU
klinika
Në moshën 28-vjeçare

6 muaj pasi tentoi vetëvrasjen, gjendet e vdekur këngëtarja

Vendimi i çiftit

Bashkë kudo! Ja ç’plane kanë Shawn dhe Camila për fundvit

Shawn Mendes dhe Camila Cabello janë një nga çiftet më të komentuar të këtij viti....

Dikur vetë përfaqësuese e Shqipërisë

Për Juliana Pashën kjo është kënga më e mirë në Eurovision

Pasditen e sotme këngëtarja e njohur Juliana Pasha ishte e ftuar në emisionin “E Diell”....

Që asgjë të mos shkojë keq

Disa këshilla për pushime dimërore të paharrueshme!

Me siguri, tani që festat e nëntorit dhe ato të fundvitit po afrojnë, keni nisur...

Ja çfarë tha për ish-bashkëshorten

A do të martohet Roberti sërish me Norën? Përgjigja na befasoi

Këngëtari dhe njëkohësisht ish-bashkëshorti i Nora Istrefit, ishte mes të ftuarve në emisionin “Shiko kush...

Ja ç'duhet të keni në garderobën tuaj

Gjithçka që ju duhet për t’u dukur ‘trendy’ këtë dimër!

Dimri është shumë afër! Dhe pulovrat dhe palltot e ngrohta janë ndër gjërat që e...

Fjalimi shqip

Befason reperi afrikan, publikon këngën “Pavarsia”

Reperi me origjinë afrikanë, Cliqme ka publikoi këngën “Pavarsia” e cila vjen në kuadër të...

Tashmë një prej konkurenteve

Këngëtarja e huaj vjen në Shqipëri vetëm për “Këngën Magjike”

Këngëtarja nga Maqedonia e Veriut, Tamara Todevska, do të vijë ekskluzivisht në Shqipëri për të...

“Si mundesh të jetosh ti vetëm nëpër kujtime?!"

Barbana Dini ka një mesazh prekës për vëllain e ndjerë

Në nëntor të 2016-ës, një aksident fatal me motor i mori jetën Ergi Dinit. Artisti...

Dashuria e mohuar për të bijën

Jobs i braktisur në shtratin e vdekjes…por i penduar

Meskiniteti dhe dashakeqësia e Steve Jobs-it si kompleksitet i gjenialiteti dhe aftësisë së tij drejtuese...

Aktorja e njohur italiane

Dojna Mema paska një sozi, ngjashmëria është ‘e frikshme’

Me siguri të gjithë e keni vënë re se moderatores Dojna Mema i pëlqen të...

Tashmë stilistët janë në telashe

Elvana Gjata dhe Eleni Foureira bëjnë xing me të njëjtin….

Kur je personazh i njohur mund të ndodhë të rastisësh me të njëjtën veshje si...