MENU
klinika
Ironi për Eglën?

Elgit Doda bën reagimin e papritur: Ma skualifikoni shokun

10+ modele direkt nga pasarelat

Vëmendjen këtë pranverë e kanë fundet!

Kryefjala e këtij sezoni janë fundet e gjata! Kjo është formula tipike si të kaloni...

Ju duhen, sidomos tani!

10+ ngjyrat që shkojnë me gjithçka që keni në dollap

Ndoshta, edhe ju jeni në atë fazën e blerjeve për sezonin e ri dhe si...

Një nga ngjarjet më të mëdha në kalendarin e modës

Met Gala 2024, gjithçka që duhet të dini!

Një nga ngjarjet më të mëdha në kalendarin e modës, e hëna e parë e...

Videoja po bën xhiron e rrjetit

Banorët e “BBV” ishin në dijeni për hyrjen e Gracianos?

Graciano Tagani u bë pjesë e shtëpisë më të ndjekur për herë të tretë. Siç...

Heq dorë nga celulari? Një shishe verë falas!

Ideja fantastike: Restoranti i parë ‘pa teknologji’ në Verona!

Ulur në tavolinë, duke shijuar një darkë në shoqërinë e partnerit, miqve apo të afërmve,...

“I thashë ç’drogë merr”

Albano tregon intervistën e sikletshme me Ramën

Aktori i humorit Albano Bogdo është një nga konkurrentët më interesantë të “Ferma Vip”. Ai...

Shumica e tyre mbeten në dollap...

Sa përqind të rrobave i veshim në të vërtetë?

A e keni përjetuar ndonjëherë skenarin e mëposhtëm: jeni duke qëndruar përballë garderobës tuaj të...

Çfarë ndodhi që aktori mori vendimin?

Brad Pitt heq dorë nga kujdestaria e fëmijëve

Beteja e ashpër disavjeçare e divorcit mes Brad Pitt dhe Angelina Jolie po i afrohet...

"Paç fatin e Gracianos"

Ish-banori ironizon hyrjen e re në ‘BBV3’

Graciano Tagani u bë pjesë e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’, për herë...

Më i paguari i Australisë në Instagram

Sa fiton Chris për një postim?

Chris Hemsworth tashmë po fiton shumë para si një yll i filmit global. Ylli i...

"Vitin e kaluar janë takuan për herë të parë…"

Si rrallëherë, Robert Berisha flet për dy vajzat e tij

Moderatori Robert Berisha është baba i dy vajzave, ku e vogla ka ardhur nga martesa...