MENU
klinika
Studimi

Vendi nr. 1 në botë ku banorët thonë se janë gjithmonë në paqe

Shënojini në listë...

Këta filma romancë pritet të bëjnë namin në 2023

Vit i ri, filma të rinj! Nëse jeni fansa të filmave romancë, 2023-shi është viti...

Komentuesit kanë një dilemë

‘Çmendet’ rrjeti: Luizi tregon se vuan nga një sëmundjen e rrallë!

Luizi i rrëfeu sot Kiarës se është diagnostikuar me sëmundjen e rrallë dhe që do...

Djali i saj ndodhet në spital

Tuna ka njē “akuzë” të fortë ndaj ish-bashkëshortit

Tuna dhe Patris Berisha i kanë dhënë historisë së tyre prej disa vitesh tashmë, e...

Konfirmon romancën?!

Me postimin e fundit, Ylli Limani na bëri lëmsh të gjithëve

Ylli Limani me postimin e fundit në Instastory ka habitur të gjithë duke lënë të...

“Sikur e ndjeu”

Olta Gixhari përlotet në shtëpinë e ”BBV” për të voglin e saj

Olta Gixhari nuk i ka mbajtur dot lotët së fundmi. Teksa ka qenë duke biseduar...

Populli më i lumtur në botë

3 gjëra që finlandezët nuk i bëjnë kurrë

Nga Frank Martela/ Për pesë vjet me radhë, Finlanda është renditur si vendi më i lumtur...

Zbulon gjininë e bebit në ‘Për’Puthen’

Neda Balluku, sërish në pritje të ëmbël!

Në episodin e parë të “Për’Puthen Prime”, opinionistja e programit, Neda Balluku, zbuloi se është...

Nuk e ndjekin njëra-tjetrën në rrjetet sociale

Olta Gixhari nuk flet me motrën e saj?

Ditën e djeshme ka nisur rrugëtimin e tij “Big Brother Fun Club”, i moderuar nga...

Një nga aktorët më të pashëm shqiptarë

Beqar apo në një lidhje? Nik Xhelilaj zbulon statusin e tij

Për herë të parë në një format argëtimi, Nik Xhelilaj i ftuar në “Zemër Luana”...

Ja si ka zgjedhur të festojë moderatorja

Bora feston ditëlindjen, Donaldi ka një mesazh të ëmbël dashurie

9 janari është një datë speciale për Bora Zemanin. Prezantuesja e njohur sot feston ditëlindjen...

“Do të dalë me minus!”

Olsi Bylyku “akuzon” Eva Muratin për shkelje kontrate

“Policë për kokë” është projekti i cili bëri bashkë Olsi Bylykun, Nik Xhelilajn dhe shumë...