MENU
klinika
“Spice Girls” & paterica

Brenda festës së 50 vjetorit të Victoria Beckham

“Sot per 26 vjetor po martohemi”

Olsi Bylyku i jep fund beqarisë? Këngëtari shton dyshimet

Aktori dhe këngëtari i njohur Olsi Bylyku së fundmi ka nxitur dyshimet se i ka...

“Nuk e kap dot primen me mua”

Plas keq mes ish-banores së “BBV” dhe Arbër Hajdarit në studio!

Këngëtarja Vesa Smolica dhe opinionisti Arbër Hajdari janë përplasur ashpër me njëri-tjetrin gjatë primet të...

Çfarë ndodhi me VIP-at shqiptarë në Zvicër

Pse u arrestuan, Soni Malaj, Don Phenom-it dhe Sinan Vllasaliu

Telashe me drejtësinë për artistët shqiptarë në Zvicër. Ashtu edhe si ka qarkulluar në media,...

Edicionit të tretë po i vjen fundi!

Kur do të mbahet finalja e madhe e “BBV 3”

Mbrëmja e djeshme ka nisur me surpriza në reality show-n Big Brother Vip.Teksa ishin duke...

Kryefjalë e pranverës

6 kombinime xhins direkt nga pasarelat që mund t’i kopjosh

Xhinset janë kryefjalë e pranverës, ndaj rikthimi i materialit ikonë të viteve ’70 është këtu...

Fshehin shumë elegancë

Fundet me dantella, 10 modelet që do të pushtojnë sezonin

Fundet e dantellave janë një ndër veshjet që fshehin shumë elegancë dhe në momentin që...

“The Tortured Poets Department”

Gjithçka duhet të dish për albumin e ri të Taylor Swift

Albumi i ri i Taylor Swift, i shumëpërfoluri “The Tortured Poets Department”, u bë publik...

Nuk do të jetë asnjëherë zhgënjyes

Zbuloni qytetin me erën më të mirë në Europë

Një udhëtim në këtë qytet të Europës duket se nuk do të jetë asnjëherë zhgënjyes!...

"Donte fëmijë..."

Graciano flet për ‘krisjen’ e marrëdhënies me Argjirën!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por...

"Ngacmimet" e Ledion Liços

Tha se ishte e dashuruar/ Egla flet për herë të parë për partnerin

Moderatori Ledjon Liço dhe dy opinionistët e Big Brother VIP, Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj...

Kryefjala e këtij sezoni

Këtë pranverë mbizotëron e bardha: Ja 6 kombinime

Le ta quajmë zyrtarisht të hapur stinën e nuancës së bardhë! Në të gjitha dimensionet...