MENU
klinika
Të ndarë por partnerë në biznes

Kim Kardashian dhe Kanye West bëhen sërish bashkë

Sara Hoxha na tregon kuptimin e veçantë

Çfarë fshihet pas emrit Poem Blu?

Poem Blu është kthyer në një ndër bebushët më të famshëm të Instagramit. Dyshja e...

Kryebashkiaku socialist i Kolonjës

Erion Isai: Tani e kam rrogën më të ulët se kur isha 15 vjeç

Kryebashkiaku socialist i Kolonjës Erion Isai ka habitur së fundmi duke deklaruar se rroga e...

Cilët qytete kanë vizituar

Prindërit e Rita Orës bëjnë pushimet në Shqipëri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, këto ditë ndodhet në Shtetet e Bashkuara të...

Pamjet

Grabitet reperja shqiptare, 10 persona hyjnë në shtëpi dhe…

10 persona kanë hyrë në shtëpinë e reperes shqiptare, Loredana duke vjedhur disa sende me...

Më mirë në punë apo pranë fëmijës?

Arbana Osmani jep një zgjidhje pas eksperiencës së saj

Arbana Osmani është nënë e dy fëmijëve dhe përgjegjësitë tashmë për të janë shtuar. Pas...

Arbenita u kujdes t’i bënte dedikimin më të bukur

Fero feston për herë të parë ditëlindjen si baba

Ditën e sotme Fero feston për herë të parë ditëlindjen si baba. Reperi shqiptar bën...

Nga veshjet e para për bebushen, tek...

Orinda Huta rrëfen momentin më të vështirë gjatë shtatzanisë

Orinda Huta dhe Turjan Hyska do të bëhen së shpejti prindër të një vajze. Ndërsa...

Po shijon pushimet në Greqi

“Pse bën si yll”, Arbana Osmani i kthehet keq ndjekëses

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani ndodhet këto ditë me pushime në Kretë....

Janë përfolur shpesh për një romancë

Kiara Tito flet një herë e mirë për lidhjen me Butrint Imerin

Kiara Tito dhe Butrint Imeri do të mbeten gjithmonë një nga dyshet më të komentuara...

Një urim nga vetja për veten

Rozana Radi shkruan dedikimin më të bukur për ditëlindje

Rozana Radi festoi ditën e djeshme ditëlindjen dhe për këtë datë të shënuar organizoi një...

Nuk keni për ta besuar se për çfarë bëhet fjalë!

Bebe Rexha zbulon ëndrrën e saj më të madhe

Bebe Rexha është një nga artistet më në zë të momentit dhe këto kohë ka...