MENU
klinika
Fituesi i Dancing With The Stars

Kush është çifti që “rrëmbeu” 50 mijë euro

E papritur!

Zhaklina largohet nga “BBV”, ja arsyeja

Moderatorj Zhaklina Gjolla ka vendosur të lërë shtëpinë e “Big Brother Vip Albania.” Vetë produksioni...

“Nuk lejoj askënd të...”

Çfarë ndodhi kësaj here mes Kiarës dhe Luizit?

Kiara Tito është një moderatore mjaft e njohur dhe po merr një vëmendje të madhe...

Çfarë thotë për lajmet e ndarjes me këngëtaren

Bes Kallaku bën deklaratën për Xhensilën dhe vajzën

Kohët e fundit në media është shkruajtur pafund për krisjen e marrëdhënies mes Bes Kallakut...

Por postimi i saj tregon diçka tjetër

Flori Mumajesi pret ndërrimin e viteve në krah moderatores

Flori Mumajesi ka bërë një postim të papritur të natën e ndërrimit të viteve. Ai...

Flasin protagonistët

A do të rinisë seriali “Njerëz dhe Fate”?

“Njerëz dhe Fate” duket se do të vijë në ekranet shqiptare me 10 seritë e...

"Bëra shkollë për IT"

Elton Deda rrëfen vitet e vështira të emigracionit në SHBA

Artisti i njohur Elton Deda ka rrëfyer vitet e vështira të emigracionit në Shtetet e...

Fifi e thotë haptazi

“Këta janë banorët e mi të preferuar të “BBV Kosova””

“Big Brother VIP Kosova” po merr një vëmendje të jashtëzakonshme. Së fundmi, edhe Fifi ka...

Rrëfehet Yll Limani

“Viti 2022, më i miri dhe më i vështiri i jetës time”

Këngëtari i njohur, Yll Limani di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së fundmi,...

Mediat e huaja zbulojnë detaje

Dua Lipa po ndërton rezidencën miliona dollarëshe në Sarandë!

Dua Lipa po ndërton një rezidencë miliona dollarëshe në Sarandë. Shtëpia e re e Dua...

Tregon sëmundjen e të atit

Moderatori përlotet në Big Brother: S’dua të mërzis prindërit!

Moderatori Ronaldo Sharka është përlotur gjatë një bisede me Efin, ku po fliste për prindërit...

Ndarjet më të bujshme në botë

10 çiftet e famshme që në 2022 i dhanë lamtumirën njëri-tjetrit

Teksa jemi një ditë para vitit të ri, është koha që të kthehemi në retrospektivë...