MENU
klinika
Dy aktorë të njohur

Konfirmohen emrat e banorëve të parë të “BBV Albania”

Shkak, fotot sensuale

Kritika dhe ofendime, thyen heshtjen Chiara Ferragni

Influencuesja Chiara Ferragni është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, ajo është hasur me...

Ja çfarë tregon aktorja Jenna Ortega

Si u krijua kërcimi më viral i momentit në TikTok?

Skena e saj e vallëzimit në serialin e Netflix, Wednesday, u bë virale dhe që...

E konfirmoi vetë!

Fifi po bëhet nënë për herë të parë!

Fifi di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes! Së fundmi, këngëtarja e njohur është...

"Më kanë fshirë sepse…"

Mungoi në mbrëmjen e “Festivalit të Këngës”, flet Aurela Gaçe

Nata e tretë e Festivalit të Këngës, e cila ishte dedikuar historisë së këtij eventi,...

Po ju ku bëni pjesë?

Shenjat e horoskopit që preferojnë paratë mbi dashurinë!

Demi Nuk është sekret që demët e duan pasurinë dhe luksin. Natyrisht, për të përballuar...

Harry dhe Meghan nuk ndalen!

Çifti lajmëron një tjetër bashkëpunim me Netflix

Princi Harry dhe Meghan Markle po e pëlqejnë bashkëpunimin me Netflix. Pas dokumentarit Harry &...

“Le të më largojnë nga shtëpia nëse…”

Getinjo vesh bluzën e UÇK-së në Big Brother VIP Kosova

Artan Thaqi ka qenë personazhi i pari që veshi një bluzë me dizajnin e ushtrisë...

“Më keni vrarë artistikisht dhe psikologjikisht”

Këngëtari shpërthen keq ndaj “Festivalit të Këngës”

Artisti dhe këngëtari, Klajdi Musabelliu ka publikuar një video së fundmi në rrjete sociale, nga...

Vëmendjen e mori vajza e saj

Elsa Lila rikthehet pas 25 vitesh në “Festivalin e Këngës”

Elsa Lila është rikthyer sërish në “Fest 61” kësaj here pas plot 25 vitesh. Këngëtarja...

Nominimet

Oscars 2023, gjithçka që duhet të dini

Nata më e madhe në kalendarin e sezonit të çmimeve, Oscars 2023 do të bashkojë...

Çfarë ndodhi mes konkurrenteve në “Dance Albania”

Adelina Tahiri i shpall sfidë të hapur Cindy Marinës

Dy konkurrentet e “Dance Albania”, Adelina Tahiri dhe Cindy Marina nuk i kursyen përplasjet dhe...