MENU
klinika
Ky vit është "vit i brishtë"

Çfarë do të ndodhte nëse nuk do të kishim 29 shkurtin një herë në 4 vjet?

Çifti më i përfolur i momentit

Cili është personi i tretë që po ndan Chiarën nga Fedez

Çifti më i përfolur i momentit nga publiku Chiara Ferragni dhe Fedez, të cilët thuhet...

"Xhelozia e tepërt bën të vetën”

Pranoi dhunën mbi të dashurën, reagon Shpat Kasapi

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, ka qënë para disa kohësh i ftuar në emisionin “E...

I keni ditur?

Fakte interesante rreth Statujës së Lirisë

Statuja e Lirisë u konceptua në vitet 1860 nga aktivisti francez kundër skllavërisë Édouard de...

Një tjetër arritje e yllit shqiptar!

Dua Lipa, ambasadorja e re globale e ‘YSL’

Ambasadorja ndërkombëtare për aromën “Libre” të Yves Saint Laurent Beauty (YSL Beauty) që nga viti...

"William po bëhet gati për fronin"

Gazeta britanike: Kanceri i Mbretit Charles tepër agresiv

Shëndeti i Mbretit Charles III është në gjendje shumë më të rënduar sesa menduan mjekët,...

"Situatat e vështira duhen mbajtur mes çiftit"

Me unazën në gisht, Chiara Ferragni mohon lajmet për ndarje

Chiara Ferragni ka dhënë së fundmi një intervistë për “Corriere Della Sera” ku foli ndaj...

"Babi, je melodia dhe ritmi i jetës time"

Këngëtari i njohur surprizohet nga letra prekëse e së bijës

Këngëtari Altin Goci ka folur së fundmi për gjënë tjetër më të shtrenjtë që janë...

Kë po 'thumbon' Manjola Nallbani?

“Edhe nëse dalin njerëz me histori suksesi, vëmendjen e merr prapë e keqja”

Këngëtarja Manjola Nallbani vazhdon të mbetet një nga emrat më të dashur për publikun. Së...

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe

Cillian Murphy triumfon në çmimet SAG

Çmimet SAG u zhvilluan dje në Los Angeles, për të vlerësuar performancat më të mirë...

"Ndoshta kur të dali prap dyertë janë të hapura..."

‘I mori punën Ledjonës’/ Mikela Pupa tregon të vërtetën

Mikela Pupa, ish-konkurrente e ‘Për’Puthen’ së fundmi është pozicionuar si gazetare në emisionin investigativ ‘Piranjat’....

Lajm i keq për fansat!

Vin Diesel konfirmon fundin e “Fast & Furious”

Vin Diesel u ka dërguar një mesazh fansave të ‘Fast and Furious’ për filmin e...