MENU
klinika
Kriza e parë në çift

Romeo i prekur nga Heidi, largohet prej saj

‘Isha fëmijë, familja qëndroi në Prishtinë’

Dua Lipa rrëfen e prekur largimin nga Kosova

Ylli shqiptaro-britanik, Dua Lipa ka emocionuar me një rrëfim të bërë së fundmi në emisionin...

Të tjerëve u duken të çuditshme

Këto gjëra ndodhin vetëm në vendet skandinave

Kur mendoni për vendet skandinave, çfarë imazhesh ju vijnë në mendje? Kanalet? I ftohti? Danezët?...

Disa personazhe që thuhet se do të marrin pjesë

Çfarë dihet deri tani rreth ‘Ferma VIP’?

Sikurse është raportuar në “Vizion Plus” do fillojë së shpejti “Ferma VIP”. Në reality-show marrin...

Kurioziteti i të gjithëve

Si përfundim, ja cila është lidhja e Ilnisës me Dritëro Agollin

Mund të kesh lexuar vërdallë se Ilnisa është mbesa e Dritëro Agollit dhe është thënë...

Gjithçka varet nga detajet...

10 ide grimi klasik që mund t’i provoni për çdo rast

Make up-i ka fuqi transformuese, sidomos kur realizohet në mënyrën e duhur! Por, përveç disa...

"Këtë vit..."

U përfol shumë për shtatzëninë e Sarës, Dj PM jep lajmin e bukur!

Dy ish-konkurrentët e Big Brother VIP 1 Sarah Berisha dhe Dj Pm janë gati ta...

"Si projekt më pëlqen, por..."

Së shpejti në ‘DWTS3’?! Nevina Shtylla thyen heshtjen

Një personazh i dashur për ekranin shqiptar, Nevina Shtylla, së fundmi ka folur në një...

Gati për një pranverë plot lule?

Këto janë veshjet dhe aksesorët që duhet t’i keni patjetër

Pranvera ende nuk ka ardhur dhe megjithatë printet me lule tashmë kanë filluar të pushtojnë...

Numër i pabesueshëm vizitorësh

Ky ishte qyteti më i vizituar në vitin 2023!

Sipas “Euromonitor International”, Stambolli pati më shumë vizitorë vitin e kaluar. Qendra ekonomike dhe kulturore...

"Tani jam më e fortë"

Chiara Ferragni pranon ndarjen nga Fedez?

Ndërkohë që në Milano është duke u zhvilluar Java e Modës, Chiara Ferragni po lançon...

Një kombinim që nuk del kurrë nga moda

10 modele xhinsesh që vishen më shumë me çizme

Xhinset dhe çizmet janë një kombinim i përjetshëm që nuk del kurrë nga moda, por...