MENU
klinika
Të dashuruar si ditën e parë!

Në 30 vjetorin e lindjes, urimin më të ngrohtë Xhensila e mori nga Besi

Mbi 6 vite së bashku

Ndahet çifti i njohur i showbiz-it!

Historia e dashurisë e Taylor Swift dhe Joe Alwyn thuhet se ka mbaruar. Këngëtarja dhe...

Frymëzohuni!

5 mënyra se si të veshim një xhaketë xhins

Ju prezantojmë mënyrat më interesante të sezonit për të stiluar një xhaketë xhins – nga...

Mjaft fajësuat veten për çdo gjë...

Disa këshilla se si ta bëni më të shëndetshme marrëdhënien tuaj!

Ndjenja e fajit jo vetëm që pengon mirëqenien tuaj emocionale, por gjithashtu ndikon në marrëdhënien...

E trembur, ajo tregon ngjarjen e fshehur në dollap

Sulmohet me armë shtëpia e modeles shqiptare në Amerikë!

Një e papritur i ka ndodhur modeles me origjinë shqiptare, Xhesika Berberit në shtëpinë e...

VIDEO

Aurela Gaçe mbetet pa fjalë në koncert, mahnitet nga…

Aurela Gaçe mbeti e mahnitur nga zëri i një vajze e cila ishte duke ndjekur...

Nga eksperienca në BBV te Dori dhe djali

Olta Gixhari i rrëfen të gjitha pas daljes nga reality-show

Olta Gixhari ka qenë e ftuara e sotme tek “Më lërë të flas”, ka folur...

Kostumet pranverore

Trendi i momentit që po përqafohet nga të gjithë!

Kostumet kanë një ndjenjë jashtëzakonisht të rritur, shpeshherë përbën anën më serioze të gardërobës sonë....

Çfarë ndodhi?

Vëllai i Madh ‘përjashton’ Luiz Ejllin nga gara e ‘Big Brother VIP”

Vëllai i Madh i kërkoi banorëve të “Big Brother VIP” që të zgjidhnin liderin e...

Ja e vërteta!

Getinjo dhe Vivien prindër për herë të parë?

Getinjo dhe Vivien Thano janë dyshja më e komentuar përgjatë ditëve të fundit në rrjet....

Komentet negative ndaj Kiara Titos

Gjyshja e moderatores përfundon në spital

Gjuha e urrejtjes në rrjetet sociale të shprehura ndaj Kiara Titos duket se kësaj herë...

Po transformohet!

Partnerja e Pique-s po ‘merr hijen’ e Shakirës

Clara Chia Marti tashmë është një personazh i famshëm, duke qenë partnerja e Gerard Pique-s,...