MENU
klinika
Pas daljes nga shtëpia

Ilnisa Agolli zbulon 4 finalistët e “Big Brother VIP3”!

I bënë sërish follow njëri-tjetrit

Sara Hoxha flet për raportin e saj me Ledrin

Sara Hoxha ka dhënë një përgjigje të tërthortë lidhur me marrëdhënien e saj me Ledri...

Flet aktori, Krenar Arifi

‘Lulëkuqet mbi mure’/ “Pasi doli filmi kudo më thërrisnin Sulo…”

Krenar Arifi është aktori që ka luajtur personazhin “Sulo” te filmi “Lulëkuqet mbi mure” i...

Modelet më "cool" që do pushtojnë pranverën

Goca, kthejini sytë nga fundet me lule këtë sezon!

Është periudha ideale që gardëroba jonë të “pushtohet” nga veshjet me printe dhe lule shumëngjyrëshe....

Një nga aktoret më të kërkuara të Hollivudit

Pse Julia Roberts refuzoi rolin kryesor në një film që fitoi shtatë Oscar?

Pas suksesit të Pretty Woman, Julia Roberts u bë një nga aktoret më të kërkuara...

Lamtumirë Chiara?

Fedez i dëshpëruar, dorëzohet dhe nuk i mban dot lotët

Një ndër çiftet më të përfolur të showbizit janë dhe ata Fedez&Chiara Ferragni, kjo ndoshta...

Nga lidhja pezull që ka jashtë tek...

Çfarë nuk ka treguar Romeo Veshaj

Romeo Veshaj është bërë pjesë e “Big Brother VIP”, me një qëllim, për ta fituar....

Kush i ka 'rrëmbyer' zemrën opinionistes?

Ori Nebijaj konfirmon lidhjen e dashurisë: Kam dy vite…

Opinionistja e “Big Brother VIP”, Ori Nebijaj është shumë diskrete përsa i përket jetës së...

Jo thjesht darkë apo film

9 ide të lezetshme për takimin e parë

Pra, le të themi që keni arritur në pikën e takimit të parë! Epo, fantastike!...

"Kur u çova në mëngjes e pashë…"

Si arriti fustani i tij tek Beyonce, Valdrin Sahiti tregon historinë

tilisti i njohur Valdrin Sahiti, ka qenë i ftuari i parë i emisionit më të...

I zuri vendin në "Portokalli"

A ka krisje miqësie me Fjoralbën? Flet Nevina Shtylla

Moderatorja e Portokallisë, Nevina Shtylla ka qenë e ftuar në puntatën e parë të emisionit...

Postimi që ngriti dyshime

Pas Gracianos, një tjetër ish-banor hyn të shtunën në BBVA3?

Graciano Tagani u fut në shtëpi për herë të tretë dhe vazhdon rrugëtimin si një...