MENU
klinika
Shkëlqyen për vite në ekranet tona

Të famshmit që humbën jetën në vitin 2023

Nepsi i shtatzënisë, emri i vajzës

Kiara zbulon detaje nga pritja e ëmbël

Në një rrëfim të rrallë, Kiara ka shuar shumë kuriozitete për fansat dhe ndjekësit e...

Disa muaj pasi erdhi në jetë

Eliona Pitarka zbulon emrin e veçantë të vajzës së saj

Disa muaj më parë aktorja e njohur Eliona Pitarka dhe bashkëshorti i saj u bënë...

Semi Jaupaj luajti një rol që nuk u publikua?

Donald Veshaj zbulon skenat e hequra nga filmi me Bora Zemanin

Moderatori dhe aktori i njohur Donald Veshaj së fundmi ka shfaqur disa skena të papublikuara...

"Ma këpute shpirtin...!"

Ndahet nga jeta motra e Ingrid dhe Inis Gjonit, reagon vajza e saj

Në familjen Gjoni ka zi. Motra e Ingrid dhe Inis Gjonit ka ndërruar jetë. Lajmin...

Xixa dhe shkëlqim

Idetë më të bukura për një makeup perfekt për festat

Është ajo periudhë e vitit kur gjithçka duket sikur vezullon dhe jo vetëm me zbukurimet,...

"Para Kampionatit Europian dhe pas…"

Së shpejti drejt altarit, Nevina Shtylla zbulon datën e martesës

Moderatorja e njohur Nevina Shtylla së fundmi ak qenë e ftuar në emisionin “E diell”,...

"Olta, më e vështira për t’u menaxhuar"

Bora dhe Eno zbulojnë prapaskenat e ‘DWTS’

Spektakli i njohur i kërcimit “Dancing With The Stars” do të mbyllë edicionin e tretë...

“Për babi Edin…”

Joni i shkruan kartolinë Eduart Grishajt

Në një postim, Eduarti ka publikuar një letër urimi për festat e fundvitit të shkruar...

VIDEO/ “Besëpreme, por a e dini se çfarë ishte më shumë?”

Loredana me të dashurin në dasmë, Mozzik ka diçka për të thënë

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi së fundmi është shoqëruar në një dasmë nga paretneri...

Aktorja mori vajzën dhe iku nga shtëpia

Si erdhi fundi i martesës së çiftit mbretëror

Kartolina e Krishtlindjes e Princ Lekës me vajzën Geraldina duket se ka konfirmon ndarjen e...

Pas ndarjeve dhe ribashkimeve

Çfarë po ndodh me marrëdhënien e moderatores me Krenar Çoçajn

Luana Vjollca sapo ka mbyllur një vit televiziv, ku ka qenë e pranishme me dy...