MENU
klinika
Debutimi më i madh për një regjisore femër

“Barbie” bën histori!

Kim s’do jetë aspak e lumtur!

Kanye West do bëhet baba për herë të 5-të?

Kanye West, i cili u martua me Bianca Censori në janar 2023 në një ceremoni...

“Hapin e para e hodhi..."

Einxhel zbulon për herë të parë arsyen e zënkës me Beniadën!

Dy shoqet e ngushta në “BBV1” Einxhel Shkira dhe Beniada Nishani, pas përfundimit të spektaklit...

Jo vetëm Tiffany por edhe Ivanka!

Të dyja vajzat e Donald Trump në Shqipëri, zbarkojnë me jaht për…!

Familja Trump duket se ka zbarkuar në Shqipëri. Përveç Tiffany Trump, e cila u kap...

Rrëfimi i ndjerë i gazetarit

“Nëna më priste te dera e burgut me qese…”

Gazetari e njëkohësisht ish-banori i “Big Brother Albania”, Adi Pojana hapi zemrën dhe foli sot...

Ja çfarë ka bërë Margot Robbie sipas specialistes!

Operacione plastike për t’u dukur si kukulla Barbie?!

Margot Robbie është kudo këto ditë pasi filmi i shumëpritur i Barbie më në fund...

Miq të përbetuar!

Kate Winslet tregon momentin më të sikletshëm me DiCaprio-n

Kate Winslet dhe Leonardo DiCaprio përveç filmave të përbashkët njihen dhe për miqësinë e ngushtë...

Detaje që jo të gjithë i dinë!

Pas në të shkuarën e Dafina Zeqirit

Si rrallëherë Dafina Zeqiri është “zbërthyer” në një intervistë me gazetarin Berat Buzhalën. Në këtë...

“Jam mirënjohës për kaq shumë në jetën time”

Selena Gomez fryn qirinjtë e ditëlindjes së 31-të

Selena Gomez ka festuar ditëlindjen e saj të 31-të. Me një tortë në duar 31-vjeçarja...

“Nëse do ta abortoja, do kisha bërë mëkatin më të madh”

Fifi tregon mbi mëmësinë dhe planet për dasmë

Këngëtarja Filloreta Rraçi, e njohur si Fifi ka rrëfyer ardhjen në jetë të djalit të...

50 milionë dollarë për rolin në filmin e fundit

Dwayne Johnson, së shpejti aktori më i paguar në histori

Dwayne Johnson do të bëhet aktori më i paguar për rolin e tij në komedinë...

Ja çfarë duhet të keni parasysh

Pantallona të shkurtra në punë?! Ndiqni këto rregulla

Ka një rregull përsa i përket stilit veror në ambientet e punës, i cili thotë...