MENU
klinika
Disa këshilla nga një eskperte udhëtimi

Çfarë duhet të bëni nëse fluturimi juaj anulohet?

Sezoni i ri televiziv

Maestro nuk ‘i ndahet’ Top-it, ja ku do e shohim së shpejti

Që pas daljes nga shtëpia e BBV, Armaldo Kllogjeri ka qënë mjaft aktiv me koncerte...

Ja si përgjigjet ish-banorja e "Big Brother"

A do jetë Efi konkurrente në “Dancing with the Stars”?!

“Dancing with the Stars”, është programi televiziv që do startojë së shpejti, dhe shumë janë...

"Ja momenti kur vendosa t’i jepja fund martesës"

Miley Cyrus flet si rrallë herë për divorcin nga Liam Hemsworth

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus ka folur si rrallë herë për ndarjen e saj të...

Një muaj pas lindjes së fëmijës së dytë

Zbulohet emri i djalit të Rihanna-s dhe ASAP Rocky-t

Rreth një muaj pas lindjes së fëmijës së dytë të Rihanna dhe A$AP Rocky është...

“Një ditë e gjysmë”

Filmi suedez i bazuar në historinë e një shqiptari

Filmi i ri suedez “i Netflix “Një ditë e gjysmë“ flet për një burrë të...

Me Luizin dhe Donaldin

Ilir Shaqiri kërkon “përballje titanësh” në “BBV 3”

Ilir Shaqiri do të rikthehet së shpejti në ekranin e Top Channel si kryetari i...

“Nata më speciale ndër vite”

Stresi lë pas historinë me Kejsin, konfirmon romancën e re

Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit Stresi është një ndër reperët më të...

Artistja e parë që për 50 javë...

Bebe Rexha thyen rekordin botëror!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është një ndër artistet më të suksesshme në...

Rrëfimi i ndjerë i Visjan Ukcenaj

“Kur Jona ishte shtatzënë, nuk kisha lek”

Vështirësitë financiare i kalojnë të gjithë, e madje edhe personazhet e famshëm që i shohim...

U shtrua në spital disa ditë më parë

Kourtney Kardashian rrëfen eksperiencën më të frikshme

Ylli televiziv Kourtney Kardashian dhe Travis Barker së shpejti do të bëhen prindër për herë...