MENU
klinika
“Prag tragjedie!”

Avioni mes qiellgërvishtësve, panik në Australi

Krizë paniku

Bieber lutet për Selenën, këngëtarja përfundon në psikiatri

Pas një krize të fortë paniku një ditë më parë, këngëtarja e famshme, Selena Gomez...

“Grammy shkon për ta”

Dua Lipa: Të madhe më bëri Prishtina!

Me sukseset e deritanishme që ka pasur këtë vit, Dua Lipa do të jetë një...

Ylli i “Fifty Shades Of Grey”

Dakota Johnson shtatzënë? Aktorja “rrëfen” të vërtetën

U fol shumë në mediat rozë gjatë kësaj jave se ylli i “Fifty Shades Of...

Në mbrojtje të Elvanës

“Shoqëri e pamoralshme, po e vrisni!”

Pas ngjarjes së rëndë në ish-Bllok, ku mbeti i vdekur një person e dy të...

Nga FFK

Një dhuratë e veçantë për Morena Tarakun

Në prag të ndeshjes me Maltën, këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku ka marrë...

U martua pak ditë më parë

Zbulohet bashkëshorti “sekret” i gazetares

Vilma Masha, gazetarja e sportit, sapo është martuar në një ceremoni pa shumë detaje për...

Jeta personale e para

Rotacion në jetën e Ronaldos, mbetet epiqendra, por futbolli…

Te Juventusi u transferua pas një sezoni spektakolar me Realin e deri diku edhe me...

Khabib Nurmagomedov

Për të po “flet bota”, por kush fshihet pas Khabib?!

Khabib Nurmagomedov rrëmbeu vëmendjen e mbarë globit me triumfin në ndeshjen më të madhe në...

Faton Shoshi

“Në gjendje të rëndë”, reagon menaxheri i VIP-ave

Një ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se menaxheri i VIP-ave në Shqipëri,...

Ngjarja në Portugali

Demi “shpartallon” matadorët, por fati është me ta

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një arenë në Portugali ku matadorët përballen me...

Asnjë çmim

Shqiptaret largohen “duarbosh” nga AMAs

Edhe pse nuk arritën të rrëmbenin asnjë çmim në mbrëmjen e madhe të “American Music...