MENU
klinika
Kritikoi edhe Ronaldon

Irina Shayk drejt ndarjes me Bradley Cooper

2300 vjeçare

Piramida më e madhe në botë në Egjipt? Gaboheni!

Në qytetin e Puebla-s në Meksiko ndodhet një kodër e madhe me një kishë në...

Publikohet fotoja

Zyrtarisht shtetas shqiptarë, çifti i famshëm merr pasaportat

Prej ditësh, Robert Berisha është duke qëndruar në Tiranë, larg familjes së tij, bashkëshortes Nora...

Nuk është Rita Ora

Zbulohet tradhtia e Jay Z ndaj Beyonce

Për shumë kohë, mediat rozë shkruan se Jay Z e kishte tradhtuar Beyonces me këngëtaren...

“Prag tragjedie!”

Avioni mes qiellgërvishtësve, panik në Australi

Edhe pse ishte pjesë e një festivali të madh, sërish një avion i Forcave Ajrore...

Krizë paniku

Bieber lutet për Selenën, këngëtarja përfundon në psikiatri

Pas një krize të fortë paniku një ditë më parë, këngëtarja e famshme, Selena Gomez...

“Grammy shkon për ta”

Dua Lipa: Të madhe më bëri Prishtina!

Me sukseset e deritanishme që ka pasur këtë vit, Dua Lipa do të jetë një...

Ylli i “Fifty Shades Of Grey”

Dakota Johnson shtatzënë? Aktorja “rrëfen” të vërtetën

U fol shumë në mediat rozë gjatë kësaj jave se ylli i “Fifty Shades Of...

Në mbrojtje të Elvanës

“Shoqëri e pamoralshme, po e vrisni!”

Pas ngjarjes së rëndë në ish-Bllok, ku mbeti i vdekur një person e dy të...

Nga FFK

Një dhuratë e veçantë për Morena Tarakun

Në prag të ndeshjes me Maltën, këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku ka marrë...

U martua pak ditë më parë

Zbulohet bashkëshorti “sekret” i gazetares

Vilma Masha, gazetarja e sportit, sapo është martuar në një ceremoni pa shumë detaje për...

Jeta personale e para

Rotacion në jetën e Ronaldos, mbetet epiqendra, por futbolli…

Te Juventusi u transferua pas një sezoni spektakolar me Realin e deri diku edhe me...