MENU
klinika
Zëvendëson Lovaton

Bebe Rexha bashkëpunon me David Guetta-n

Pritet konfirmimi

Martohet Justin Bieber?!

Justin Bieber nuk është më 16-vjeçari i vogël që i befasoi të gjithë me zërin...

Pas kërkesës së SHBA

Izraeli merr vendimin: Eurovisioni, jo në Jeruzalem

Izraeli është fituesi në fuqi i Eurovisionit, pas triumfit të këngëtares Netta Barzilai me këngën...

Aventurë e re

Marina dhe Geti arratisen në tjetër kontinent

Që prej lidhjes së tyre, ata janë bërë një nga çiftet më të përfolura dhe...

72 vjeç, por nuk ndalet

Stërvitja ekstreme e Stallone-s për “Rambo 5”

“Së shpejti nis xhirimet dhe jam shumë i emocionuar…Bota mund të ndryshojë por jo ai....

“Zemër”

Eni zbulon bashkëpunëtorin për projektin e ri

Pak ditë më parë, Eni Koçi konfirmoi se është duke punuar për projektin e saj...

Ish i dashuri i Ariana Grande

Zbulohen detaje tronditëse për vdekjen e Mac Miller

TMZ ka zbuluar detaje të tjera tronditëse nga vdekja e reperit Mac Miller, i cili...

Rrëfehet moderatorja

Bora Zemani flet për ndarjen nga Vin Veli

Është munduar t’i shmang gjithmonë pyetjet për ish-të dashurin e saj Vin Veli, me të...

Dyshohet se e helmuan

“Pushtoi” finalen e Botërorit, lufton për jetën në spital

Pytor Verzilov, anëtari i grupit “Pussy Riot”, u bë protagonist në finalen e Botërorit të...

Mbyllet Java e Modës

Ja pse ato janë motrat më të paguara në botë

Gigi Hadid ishte e para që zbriti në pasarelë vite më parë, ndërsa më pas...

Veliaj kurorëzon martesën

Martohet djali i ish-deputetit të PS

Në një ceremoni zyrtare të zhvilluar ditën e sotme në tarracën e gjelbër të Bashkisë...

Gati kënga e re

Rihanna i bën të gjitha

“Jam duke bërë muzikë, njëkohësisht duke bërë kozmetikë dhe film. Kur muzika është e gatshme,...