MENU
klinika
“Rrëmben” 9 statueta

“Game of Thrones”, çfarë suksesi në “Emmy”

Në krahët e Getit

Marina shkëlqen në “parajsën” kubaneze

Marina dhe bashkëshorti i saj superylli i hip hopit, Getoar Selimi, po vazhdojnë të shijojnë...

Momente pas lirimit

Ermal Hoxha rifiton lirinë, Rezarta publikon videon

Mbrëmjen e së hënës mediat shqiptare u “pushtuan” nga lajmi se Ermal Hoxha, djali i...

"Shpirti ma di"

Një surprizë dhe një premtim nga Anxhela Peristeri

Nuk ka zgjedhur të bëjë asnjë lajmërim në rrjetet sociale, ashtu si e bëjnë pjesa...

S’i harron rrënjët

Bebe Rexha argëtohet me muzikë shqiptare

Pak ditë më parë, mori vëmendjen e mediave shqiptare pasi publikoi një video e veshur...

“S’më merr malli”

Greg Rama: Ja çfarë me irriton në Shqipëri

Deri para pak ditësh, atë e njihnin vetëm si djali i madh i Kryeministrit Rama,...

Vendi i parë, 76 mln dollarë

Miliona dollarë, lista e reperëve që fitojnë më shumë

Revista “Forbes” njihet për klasifikimet e saj për njerëzit më të pasur në botë, modelet...

Vjen konfirmimi

Richard Gere, 69 vjeç, por do bëhet baba!

Martesa, e treta për legjendën e hollivudiut, prillin e shkuar dhe tani Richard Gere pritet...

Del në shitje

Pronarë të një ishulli për 8 mln dollarë

Nëse keni 8 milionë dollarë, atëherë ju tashmë keni mundësinë të blini “parajsën”. Tashmë ka...

Detaje nga jeta...

“Zbërthehet” modelja shqiptare

Vildane Zeneli është modele shqiptare, e cila karrierën e saj e ka zhvilluar në Shtetet...

"Amazing Grace" feston ditëlindjen

112-vjeçarja zbulon sekretin e jetëgjatësisë

Më 16 shtatorin e largët, të vitit 1906, erdhi në jetë Grace Jones. Këtë të...

S'kanë fund telashet...

Kërcënohet me vdekje babai i Meghan Markle

Pasi për një kohë të gjatë mbeti në faqet e para te mediave rozë, duke...