MENU
klinika
Vendi i parë, 76 mln dollarë

Miliona dollarë, lista e reperëve që fitojnë më shumë

Vjen konfirmimi

Richard Gere, 69 vjeç, por do bëhet baba!

Martesa, e treta për legjendën e hollivudiut, prillin e shkuar dhe tani Richard Gere pritet...

Del në shitje

Pronarë të një ishulli për 8 mln dollarë

Nëse keni 8 milionë dollarë, atëherë ju tashmë keni mundësinë të blini “parajsën”. Tashmë ka...

Detaje nga jeta...

“Zbërthehet” modelja shqiptare

Vildane Zeneli është modele shqiptare, e cila karrierën e saj e ka zhvilluar në Shtetet...

"Amazing Grace" feston ditëlindjen

112-vjeçarja zbulon sekretin e jetëgjatësisë

Më 16 shtatorin e largët, të vitit 1906, erdhi në jetë Grace Jones. Këtë të...

S'kanë fund telashet...

Kërcënohet me vdekje babai i Meghan Markle

Pasi për një kohë të gjatë mbeti në faqet e para te mediave rozë, duke...

Hit i ri

Bebe Rexha dhe Gueta publikojnë “Say My Name”

Bebe Rexha vjen me një bashkëpunim të ri, i cili pritet të ketë sukses. “Say...

Pritjes i erdhi fundi

Alban Skënderaj publikon hitin më të ri

Ashtu siç i kishin lajmëruar fansat para pak ditësh, Alban Skënderaj publikoi sot këngën më...

Adelina Tahiri

Vetëm 16 ditë pas lindjes…

Vetëm pas 16 ditësh nga lindja e djalit të saj Jon, Adelina Tahiri ka postuar...

“Dua ta vras”

Maniaku kërcënon me vdekje Taylor Swift

Taylor Swift ka qenë vazhdimisht nën kërcënimin e fansave maniak, por situata është bërë shumë...

Dekor i magjishëm

Elita Rudi dhe Gjiko përgatiten për dasmën

Çifti shumë i dashur për publikun mbarë shqiptarë, prezantuesja Elita Rudi dhe reperi Gjiko, pasi...

Fati godet dy herë

Shkoi të blinte qumësht, por u kthye me 1 mln paund

Katër vite më parë, ata u shpallën fitues të një konkursi të një radioje lokale...