MENU
klinika
Takimi me Trump

Kanye West zbulon password-in qesharak të telefonit

Herët në mëngjes

Një zgjim plot energji/ Zbuloni mënyrat

A keni menduar ndonjëherë se me sa dëshirë e vendosim alarmin e zgjimit në orën...

Albumi i fundit

Humbja e madhe e muzikës, tërhiqet Michael Buble

Në një intervistë të fundit këngëtari i madh kanadez me famë botërore, Michael Buble ka...

“Monster”

Bleona, skena të “nxehta” në klipin e fundit

Pritja ka marrë fund dhe Bleona Qereti ka publikuar klipin e saj të fundit të...

Dasma mbretërore

Naiviteti i princit i “çmend” të gjithë

Princesha Eugenie e Jorkut, vajza e princit Andrew dhe Sarah Ferguson, i dha fund beqarisë,...

“Në familje flitet shqip”

Kushti i Lorik Canës për bashkëshorten e tij

Ai tashmë është futur me legjendave të Kombëtares kuqezi, ish-kapiteni Lorik Cana tashmë i ka...

A është Ronela?!

Zerka: Jam i lidhur, dashuria është e bukur

A janë në një lidhje Ronela Hajati dhe reperi Young Zerka? Kjo pyetje mund t’u...

Do befasoheni...

Në hotelin më të shtrenjtë në SHBA, ja sa kushton një natë

Të paguash 75 mijë dollarë vetëm për të qëndruar një natë! Duket çmenduri, por ka...

Befason këngëtari

Enca publikon këngën e re, Noizy e tall në “Instagram”

Një ditë më parë, Enca publikoi këngën e saj më të fundit, e cila është...

“Babi u deh”

Patris i dehur, Tuna nuk e humb mundësinë…

Kur të gjithë jemi duke planifikuar pushimet e dimrit ka nga ata që akoma nuk...

Vjen surpriza e madhe!

Bebe Rexha bashkëpunim me këngëtarin shqiptar

Të bashkëpunosh me Bebe Rexhën nuk është aspak e lehtë, pasi ajo është një nga...

VIDEO

Meteorologia parashikon motin me djalin mbi shpatulla

Një video është duke bërë xhiron e botës, ku shfaqet meteorologia Susie Martin, e cila...