MENU
klinika
Ylli i “Fifty Shades Of Grey”

Dakota Johnson shtatzënë? Aktorja “rrëfen” të vërtetën

Në mbrojtje të Elvanës

“Shoqëri e pamoralshme, po e vrisni!”

Pas ngjarjes së rëndë në ish-Bllok, ku mbeti i vdekur një person e dy të...

Nga FFK

Një dhuratë e veçantë për Morena Tarakun

Në prag të ndeshjes me Maltën, këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku ka marrë...

U martua pak ditë më parë

Zbulohet bashkëshorti “sekret” i gazetares

Vilma Masha, gazetarja e sportit, sapo është martuar në një ceremoni pa shumë detaje për...

Jeta personale e para

Rotacion në jetën e Ronaldos, mbetet epiqendra, por futbolli…

Te Juventusi u transferua pas një sezoni spektakolar me Realin e deri diku edhe me...

Khabib Nurmagomedov

Për të po “flet bota”, por kush fshihet pas Khabib?!

Khabib Nurmagomedov rrëmbeu vëmendjen e mbarë globit me triumfin në ndeshjen më të madhe në...

Faton Shoshi

“Në gjendje të rëndë”, reagon menaxheri i VIP-ave

Një ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se menaxheri i VIP-ave në Shqipëri,...

Ngjarja në Portugali

Demi “shpartallon” matadorët, por fati është me ta

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një arenë në Portugali ku matadorët përballen me...

Asnjë çmim

Shqiptaret largohen “duarbosh” nga AMAs

Edhe pse nuk arritën të rrëmbenin asnjë çmim në mbrëmjen e madhe të “American Music...

Nis xhirimet për “Top Gun”

Tom Cruise nuk njeh moshë, i “njëjtë” me 32 vite më parë

Për Tom Cruise vitet janë vetëm numra dhe këtë e tregojnë më së miri edhe...

Ka 95 vite përvojë

A do të qetheshit te një berber 107-vjeçar?!

Ndoshta nëse do t’u thoshin se berberi Anthony Mancinelli është 107 vjeç, do të kishte...

Pas akuzave, dikush e mbron

“Ronaldo është normal, ka qenë xhentil me mua!”

Pas akuzave të pafundme për përdhunim, dikush tashmë ka dalë në krah të Cristiano Ronaldos....