MENU
klinika
“Një kameleon”

Shndërrimi i Rita Orës

“Bill Gates me ngjyrë”

BBC zbulon femrën më të fuqishme në muzikë

Përveç revistës “Forbes”, e cila bën shpesh vlerësime të personave më të pasur në botë,...

MMV erdhi!

Geti publikon videoklipin e ri

Getoar Selimi publikoi sot videoklipin e këngës me titull ‘Ghetto Geasy’ ashtu siç dhe para...

Tjetër vlerësim për Prince

Merr titullin “Doktor” dy vjet pas vdekjes!

Prince ka marrë shumë çmime ndërsa ishte ende gjallë, por edhe dy vjet pas vdekjes...

“Taki Taki”

Hiti spanjoll që do rrëzojë nga “froni” “Despaciton”

DJ Snake, Ozuna, Selena Gomez dhe Cardi B artistët më të pëlqyer të momentit janë...

Tragjike

Ekzekutohet “mbretëresha e bukurisë” në Irak

Një modele që e kishte rritur ndjeshëm famën e saj edhe nëpërmjet “Instagramit” është qëlluar...

Çfarë suksesi

Dua Lipa, e para në botë në “Spotify”

Suksesi i Dua Lipës nuk ka aspak limite, arritjet nuk kanë fund për këngëtaren me...

E zbulon këngëtarja

Rita në lidhje me Chris Brown? Jo, është një tjetër

Rita Ora ka hedhur poshtë të gjitha pretendimet e pak ditëve më parë se ajo...

Mrekulli

Avioni rrëzohet në oqean, shpëtojnë të gjithë pasagjerët!

Një ngjarje e ngjashme me atë në lumin Hudson në Nju Jork ka ndodhur këtë...

Shpëton sërish

David Beckham del i “pastër” nga gjykata

Ish-kapiteni i Anglisë, David Beckham, ja ka hedhur sërish paq në gjyq, ku akuzohej se...

U martuan javën e shkuar

Elita dhe Gjiko anulojnë muajin e mjaltit?!

Një nga martesat më të bujshme VIP të këtij viti ka qenë padyshim ajo e...

“Tha Carter V”

Rikthehet Lil Wayne, të premten albumi i ri

Ylli i hip hip, Lil Wayne pritet të rikthehet fuqishëm, teksa të premten do të...