MENU
klinika
Hedh poshtë akuzat

Skandal në funeralin e Aretha Franklin? Reagon peshkopi

Nuk ka dyshime

Arilena Ara kapet “mat”, në jaht me një djalë misterioz

Arilena Ara është një prej këngëtareve shqiptare që e ka rritur ndjeshëm famën gjatë viteve...

Veterani i luftës

12 milje në këmbë, 98-vjeçari sakrifikon për gruan

Një 98-vjeçar nga Nju Jorku është nisur në këmbë, duke bërë 12 milje në ditë,...

Një fustan nga “Dior”

Dita e madhe erdhi, martohen blogerja dhe reperi italian

“Do të martohem me një fustan të Dior haute couture të krijuar nga Maria Grazia...

Rachel solli në jetë një vajzë

“James Bondi” bëhet baba

Rachel Weisz dhe Daniel Craig u bënë prindër të një vajze. Nënë e bijë janë...

Të njohura për publikun

Kush janë dy velinat e reja të Fiks Fare?

Me fillimin e sezonit të ri, ndryshimet në ekranet televizive kanë qenë të mëdha. Shumë...

Do klonohet ADN-ja

Shkencëtarët rusë do të rikthejnë mamuthët!

Rusia do të hapë një ndërtesë të re klonimi me një vlerë prej gati 6...

“Mbretëresha” e muzikës soul

Lamtumirë Aretha Franklin!

Muzikantë, politikanë, personazhe të famshëm dhe mbështetës u mblodhën të premten në Detroit të Shteteve...

30 vjet bashkë

“Elita 5”: Tirana, kryeqendra e Shqiptarisë

Elita 5, pionerët e rokut shqiptar, këngët e të cilëve i njohin të gjithë, po...

Zbulojini tani!

Sekretet e femrave të fuqishme

Gjëja më e fuqishme për të qenë një grua është të falni sepse jeni të...

Albumi i ri ishte surprizë

Eminem, “Kamikaze” i hip-hopit

Eminem surprizoi të gjithë duke publikuar pa lajmëruar albumin e ri me këngë të padëgjuara...

29-vjetori i lindjes

Bebe Rexha feston ditëlindjen, Rita nuk e harron

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, një ditë më parë, festoi 29-vjetorin e saj të...