MENU
klinika

U martuan javën e shkuar

Elita dhe Gjiko anulojnë muajin e mjaltit?!

27.09.2018 - 19:53

Një nga martesat më të bujshme VIP të këtij viti ka qenë padyshim ajo e javës së shkuar midis Elitës dhe GJikos.

Çifti simpatik i showbizit shqiptar kurorëzuan në një martesë madhështore lidhjen e tyre të dashurisë. Pas fotove të dasmës, të gjithë ishim duke pritur foto të çiftit nga muaji i mjaltit.. por jo!

Gjiko postoi sot një foto nga dasma ku kishte pyetur fansat nëse ishin gati për këngën e re. Elita nga ana tjetër kishte postuar një foto, ku mesa duket ishte duke kaluar kohë me një shoqen e saj.

Pra, çifti nuk ka shkuar në muaj mjalti. Ka ndodhur ndonjë ndryshim plani apo e kanë lënë për një moment të dytë muajin e mjaltit çifti i ri?


Deri më tani asnjëri prej të dyve nuk e ka shuar kuriozitetin se si qëndron e vërteta.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN