MENU
klinika
Skandal

E frikshme! Gjilpëra në luleshtrydhe

Zbulojeni tani!

Çfarë konsiderojnë burrat tërheqëse te femrat

Ka disa gjëra që meshkujt i shohin si më tërheqëse për gratë dhe ndoshta, nuk...

Bëhet zyrtare

Ledri Vula, tashmë pjesë edhe e sportit

Ledri Vula është një prej reperëve më të suksesshëm dhe më të dashur për publikun...

Fotograf nga Singapori

Njeriu që ka “gjetur sekretin” e rinisë së përjetshme

Ai ka lindur në vitin 1967, që do të thotë se ai tani është 51...

E bën Bieber

Surpriza që të gjitha vajzat do ta ëndërronin!

Pak ditë më parë, mediat rozë shkruan se Justin Bieber dhe e dashura e tij,...

Burg për Krasniqin

Përplasja me armë në Prishtinë, dënohet Noizy

Edhe pse nuk mori pjesë në seancën ditën e sotme në Gjykatën e Prishtinës, Rigels...

Pati edhe kritika

Me protezë në këmbë, 18-vjeçarja e treta në “Miss Italia”

Në jetë asnjëherë nuk duhet të dorëzohesh e këtë e tregon më së miri, Chiara...

Datë dhe titull

Rita i jep fund pritjes 6-vjeçare të fansave

Tashmë, fansave të saj nuk do t’u duhet të presin edhe për shumë kohë. Rita...

Ishte “zhdukur”

Rishfaqet Ariana Grande në krahët e të fejuarit

Ariana Grande u rishfaq për herë të parë që pas vdekjes së parakohshme të ish-të...

Ende pa titull

Ngjarja që mori vëmendjen e botës, nis realizimi i filmit

Ndoshta e kishit parashikuar, por ai tashmë ka nisur. Për 18 ditë me radhë vëmendja...

Dalin fotot e para

777X, avioni më i madh në botë

Boeing 777X do të jetë avioni më i madh që do të fluturojë rreth botës....

Dështim spektakolar

85-vjeçari zmbraps tre grabitës – VIDEO

Grabitja e një pike bastesh në Cork të Republikës së Irlandës ka dështuar në mënyrë...