MENU
klinika
“Drita jonë e vogël”

Grace nis klasën e parë, Aurela më e lumtur se kurrë

Po vjen...

“Zemër”, Eni Koçi paralajmëron projektin e ri

Pas disa bashkëpunimeve dhe një vere të mbushur me koncerte të shumta, Eni Koçi tashmë...

"Madman's Choice"

Suedezët këndojnë shqip: “Xhamadani vija vija”

Ishte hera e dytë që grupi suedez i rrokut, “Madman’s Choice”, ishte në Kosovë dhe...

Si “Spiderman”-i nga Mali

Shqiptari, hero në Francë, merr leje qëndrimi

Më 9 qershor të këtij viti, shqiptari Florim Shehu u kthye në hero në Francë...

Mund ta votoni

Era Istrefi nominohet për çmimin e rëndësishëm

Së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam, Era Istrefi ishte një prej zërave të...

Tregojani të gjithëve

Nëse veza ka këtë ngjyrë, mos bëni gabimin ta fusni në gojë

Siç dihet, vezët janë shumë të shëndetshme dhe të gjithë i konsumojmë, sidomos në vaktin...

Tensionet nuk ulen

I gjuajti me këpucë Nicki Minaj, Cardi B: Do ta bëja sërish

Mbrëmjen e së shtunës, në Javën e Modës në Nju Jork, ndodhi një skandal i...

106 vjeç

Stërgjyshi rekordmen, çdo ditëlindje një rekord i ri

Jack Reynolds ka festuar së fundmi 106 vjetorin e tij të lindjes dhe ditëlindja e...

2 mln ndjekës në “Instagram”

Shqiptari që rrëzoi nga “froni” Encën, Luanën e Elvanën

Përveçse klikimet në “Youtube”, vitet e fundit personazhet e shoëbiz janë përfshirë në një “luftë”...

“Rambo 5”

Stallone jep lajmin e madh: Asgjë s’ka përfunduar

Sylvester Stallone është në moshën 72-vjeçare, por kurrsesi mos mendoni se ai tashmë është i...

Me hitin “Fuego”

Flet Eleni: Si u refuzova nga grekët dhe përfaqësova Qipron

“Fuego” u rendit kënga e dytë më e mirë në Eurovision, por për publikun në...

Falenderon fansat

10 mln në 6 ditë, çfarë suksesi për Dua Lipën

Është vetëm në moshën 23-vjeçare, por këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është kthyer tashmë...