MENU
klinika
Rrëfehen VIP-at

Jetëgjatësi në një lidhje? Duhet të dini këto këshilla

Mac Miller

U ‘akuzua’ për vdekjen e ish-të dashurit, reagon Ariana Grande

Reperi i famshëm, Mac Miller, ndërroi jetë ditën e djeshme si pasojë e mbidozës. Për...

Provojini!

7 mënyra si të fitosh zemrën e një vajze

Mё poshtё janё 7- truqe tё sygjeruara nga njё specialist marrëdhёniesh romantike. 1- Version mё...

Zbulojeni tani!

5 arsyet përse falen tradhtitë!

Në teori shumica thotë që nuk do i falnin, por në realitet disa kanë disa...

Shenjat, si mund ta kuptoni

A iu dashuron partneri në çmenduri?

Të biesh në dashuri ndoshta është më e lehtë se sa të kuptosh nëse dashurohesh...

Facebook-Mania

Çfarë kemi humbur këtë javë nga facebook

Ardian Vehbiu Shoh këto ditë intervista shkrimtarësh në media dhe portale, ku i detyrojnë të...

Festivali i 75-të i Filmit

“Roma” rrëmben “Luanin e Artë”

Prej 29 gushtit, në Venecia zbritën yjet e aktrimit, por edhe personazhet më në zë...

Njihuni me to

Mashkull apo femër? Avantazhet e secilës gjini

Ekzistojnë shumë dallime mes meshkujve dhe femrave përveç dallimeve evidente, për të cilat biem dakord...

"Provoje"

Si të luftoni stresin? Bebe Rexha jep këshilla

Stresi dhe ankthi janë përhapur me shpejtësi vitet e fundit dhe kanë qenë të shumtë...

Mësojeni tani!

Këta janë 3 llojet e njerëzve që kanë lindur për t’u bërë milionerë

Ju ndërkohë mund të jeni duke ëndërruar tufa të shumta me para, ndërsa ata i...

Vjen surpriza

Elvana “lë” muzikën për “2 Gisht Mjalt”!

Jo vetëm në muzikë, tashmë Elvana Gjatën do të shohim si aktore ne një komedi....

Në stërvitje me biçikletë

Pique në telashe, por e gjen zgjidhjen

Ai fiton miliona euro nga Barcelona, por së fundmi Gerard Pique ka mbetur pa makinë...