MENU
klinika

“Një kameleon”

Shndërrimi i Rita Orës

29.09.2018 - 15:30

Rita Ora njihet për eksperimentet me veshjen e sa dhe këtë gjë e ka bërë edhe së fundmi.

Këngëtarja me origjinë shqiptare rrëmbeu sërish vëmendjen me paraqitjen e saj të “egër”, ndërsa mori pjesë në “festën e xhunglës” të organizuar Annabel, në Londër të premten.

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now”, 27 vjeçe, kishte veshur fustan të shkurtër të zbukuruar me flori, i cili shfaqte këmbët e saj tërheqëse, shkruan DailyMail.

Rita, e cila aktualisht është në një marrëdhënie me Andreë Watt, zbuloi kohët e fundit gjatë një bisede në Zyrën e “Vodafone Big Top 40” se takimi me të dashurin i jep asaj ‘ankthin e saj të çmendur’.

E pyetur nëse çifti kanë menduar për një kurorëzim, Rita tha se datat e përcaktuara “e tmerrojnë”, ndaj nuk dëshiron të ketë presion dhe t’i bëjë gjërat me nxitim.