MENU
klinika
S'kanë fund telashet...

Kërcënohet me vdekje babai i Meghan Markle

Hit i ri

Bebe Rexha dhe Gueta publikojnë “Say My Name”

Bebe Rexha vjen me një bashkëpunim të ri, i cili pritet të ketë sukses. “Say...

Pritjes i erdhi fundi

Alban Skënderaj publikon hitin më të ri

Ashtu siç i kishin lajmëruar fansat para pak ditësh, Alban Skënderaj publikoi sot këngën më...

Adelina Tahiri

Vetëm 16 ditë pas lindjes…

Vetëm pas 16 ditësh nga lindja e djalit të saj Jon, Adelina Tahiri ka postuar...

“Dua ta vras”

Maniaku kërcënon me vdekje Taylor Swift

Taylor Swift ka qenë vazhdimisht nën kërcënimin e fansave maniak, por situata është bërë shumë...

Dekor i magjishëm

Elita Rudi dhe Gjiko përgatiten për dasmën

Çifti shumë i dashur për publikun mbarë shqiptarë, prezantuesja Elita Rudi dhe reperi Gjiko, pasi...

Fati godet dy herë

Shkoi të blinte qumësht, por u kthye me 1 mln paund

Katër vite më parë, ata u shpallën fitues të një konkursi të një radioje lokale...

Zëvendëson Lovaton

Bebe Rexha bashkëpunon me David Guetta-n

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është bërë pjesë e projektit të DJ dhe producenti...

Pritet konfirmimi

Martohet Justin Bieber?!

Justin Bieber nuk është më 16-vjeçari i vogël që i befasoi të gjithë me zërin...

Pas kërkesës së SHBA

Izraeli merr vendimin: Eurovisioni, jo në Jeruzalem

Izraeli është fituesi në fuqi i Eurovisionit, pas triumfit të këngëtares Netta Barzilai me këngën...

Aventurë e re

Marina dhe Geti arratisen në tjetër kontinent

Që prej lidhjes së tyre, ata janë bërë një nga çiftet më të përfolura dhe...

72 vjeç, por nuk ndalet

Stërvitja ekstreme e Stallone-s për “Rambo 5”

“Së shpejti nis xhirimet dhe jam shumë i emocionuar…Bota mund të ndryshojë por jo ai....