MENU
klinika
Tmerrohen fansat

Dhunë në koncertin e Dua Lipës në Kinë

Mësojini!

4 rregulla për një marrëdhënie afatgjatë

Njihuni me disa sekrete për mënyrën se si ta krijoni një marrëdhënie të harmonishme dhe...

Në rehabilitim, varësi ndaj alkoolit

Rishfaqet Ben Affleck në krah të modeles 22-vjeçare

Që prej 22 gushtit, aktori Ben Affleck ka nisur rehabilitimin për varësinë ndaj alkoolit. Prej...

Nju Jork

Vajza e Madonna-s, kundër rrymës në Javën e Modës

Kemi parë të zbresin yjet e modelingut në Javën e Modës në Nju Jork, ku...

Provojini!

Më thuaj kur ke lindur, të them se cili je!

Numerologjia është shkenca që mund të flasë shumë gjëra për ju, për karakterin tuaj dhe...

Historia e Joanne Capestro

I shpëtoi sulmeve të 11 shtatorit, martohet 11 vite më pas

Një ditë më parë u përkujtuan viktimat e sulmeve terroriste të vitit 2001 në Nju...

“Drita jonë e vogël”

Grace nis klasën e parë, Aurela më e lumtur se kurrë

Ka korrur suksese pa fund, por lumturinë që ja ka dhënë dita e parë e...

Po vjen...

“Zemër”, Eni Koçi paralajmëron projektin e ri

Pas disa bashkëpunimeve dhe një vere të mbushur me koncerte të shumta, Eni Koçi tashmë...

"Madman's Choice"

Suedezët këndojnë shqip: “Xhamadani vija vija”

Ishte hera e dytë që grupi suedez i rrokut, “Madman’s Choice”, ishte në Kosovë dhe...

Si “Spiderman”-i nga Mali

Shqiptari, hero në Francë, merr leje qëndrimi

Më 9 qershor të këtij viti, shqiptari Florim Shehu u kthye në hero në Francë...

Mund ta votoni

Era Istrefi nominohet për çmimin e rëndësishëm

Së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam, Era Istrefi ishte një prej zërave të...

Tregojani të gjithëve

Nëse veza ka këtë ngjyrë, mos bëni gabimin ta fusni në gojë

Siç dihet, vezët janë shumë të shëndetshme dhe të gjithë i konsumojmë, sidomos në vaktin...