MENU
klinika
Në stërvitje me biçikletë

Pique në telashe, por e gjen zgjidhjen

"E ka seriozisht"

Kanye West President i SHBA?!

E kemi menduar ndonjëherë Kanye West President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës? Po Kim...

Për një lidhje të fortë dhe të qëndrueshme

3 rregullat e dashurisë që s’duhet t’i shkelni kurrë

Jeta do të ishte më pak problematike nëse do të kishim një libër me përgjigjjet...

Fansat, të tjera teori

“Michael Jackson është gjallë!”

Më 29 gusht, Mbreti i Popit do të festonte ditëlindjen e tij të 60-të, por...

Performancë madhështore

30 vjet bashkë, Elita 5 festoi në Tiranë

Ata janë Elita 5, pionerët e rokut shqiptar, këngët e të cilëve i njohin të...

Ish-i dashuri i Grande

Droga vret reperin e famshëm

Reperi me famë botërore, Mac Miller, është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij në...

Merrni energji pozitive

10 fjali plot forcë, që do t’ju mbushin ditën me energji

A ka mënyrë më të mirë për të filluar një ditë tjetër, sesa të marrim...

I rikthehet muzikës

Avril Lavigne fiton betejën me jetën

Pas vuajtjes prej vitesh nga sëmundja e rëndë, e cila për pak sa nuk i...

Tronditet kompania

Shefi tymos “live” hashash!

Elon Musk është shefi ekzekutiv miliarder i kompanisë “Tesla”, i cili i ka shkaktuar një...

Paralajmërimi i Ronelës

Jo një, por 3 këngë të reja

Me gati 4 milionë shikime në “Youtube”, Ronela Hajati pati sukses të madh me këngën...

“Do ta heq fytyrën nga vula e ndyrë”

Emri i të atit në shoqatën e prostitucionit, reagon Elton Deda

Një skandal u bë publik ditët e fundit nga një emision investigativ, ku një një...

Ish-Miss Shqipëria

Valbona Selimllari rikthehet me një emision të ri

Nëse ka një personazh shqiptar, për të cilin publiku bie në një mendje unanimisht në...