MENU
klinika

Video mesazhi

“Spice Girls”, bashkë në turne, por…

03.11.2018 - 13:24

Fansat e “Spice Girls” po bëhen gati për të kërcyer, grupi i famshëm britanik pritet të rikthehet fuqishëm.

Mel B, Mel C, Emma Bunton dhe Geri Horner pritet të njoftojnë rikthimin në skenë në “The Jonathan Ross Shoë”, më 10 nëntor, duke folur dhe për turneun nëpër stadiume, verën e ardhshme.

No Merchandising. Editorial Use Only
Mandatory Credit: Photo by ITV/REX/Shutterstock (522259qn)
THE SPICE GIRLS AT ‘A ROYAL GALA’ CELEBRATING 21 YEARS OF THE PRINCE’S TRUST – 1997 – MELANIE BROWN. VICTORIA BECKHAM. EMMA BUNTON. MELANIE CHISHOLM. GERI HALLIWELL.
VARIOUS TV PROGRAMMES

“The Sun” shkruan se “Spice Girls”, pa Victoria Beckham, kanë regjistruar një video mesazh që do të njoftojnë turneun britanik në vitin 2019. Posh Girls vendosi mos t’u bashkohet vajzave të grupit, pasi zgjodhi të fokusohet te karriera si stiliste.

“Kanë qenë ditët më të tmerrshme të jetës sime”

Bujar Qamili rrëfen betejën për jetën: Kur isha në koma…

Duket më e re dhe më e bukur se kurrë!

Cili është sekreti i pamjes rinore të Demi Moore?

Kërcimi gjatë paradës “rrëmben” vëmendjen

Princi Louis bëhet përsëri viral

FOTOLAJM/ Nga Noizy deri te Arbana Osmani

VIP-at që mbështetën Kombëtaren në stadiumin e Dortmund