MENU
klinika
Humbi “House of Cards”

U akuzua për sulm seksual, aktori ia hedh paq

Rekord!

80 vjet dashuri!

Në një kohë kur pak martesa i rezistojnë provave të kohës, 108 vjeçari, Masao dhe...

“Mozaik” tatuazhesh

Dafina realizon tatuazhin gjigant

Këngëtarja Dafina Zeqiri e ka shfaqur herët pasionin e saj për tatuazhet, ndërsa ka realizuar...

Zbulojnë edhe të fshehtat

Luana Vjollca “përfundon” në Nepal

Ajo është një prezantuese e këngëtare shumë e dashur për publikun shqiptar, por është edhe...

Balerina rrëmben vëmendjen

Një shqiptare shkëlqen në Festivalin e Filmit

Që prej 29 gushtit në Venecia të Italisë është duke u mbajtur edicioni i 75...

Drejton 1.4 miliardë njerëz

Dikur në shpellë, sot njeriu më i fuqishëm i botës

Prestigjiozja ‘The Economist’ para pak kohësh i kushtuar një artikull njëriut, që sipas saj është...

“Gjëra të bukura po vijnë!”

Çfarë po ‘kurdis’ Miriami dhe Albani?

Çifti i showbiz-it shqiptar, shumë i dashur për publikun, këngëtarët Miriam Cani dhe Alban Skënderaj...

Një ‘deadlift’ perfekt

Bashkëshortja e deputetit shqiptar, video nga palestra

Bashkëshortja e deputetit të Partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, Lola shihet në...

“Martesa”

Filmi kosovar propozohet për “Oscar”

Pas filmit “Shok” një vit më parë, një tjetër film nga Kosova është propozuar zyrtarisht...

Trajneri i tha se duhet të kishte të dashur

“Miss Milano”, “hajmalia” e Patrick Cutrone-s!

“Uroj të gjejë një të dashur të bukur dhe të qëndrojë në shtëpi gjatë kohës...

E thotë hapur

Këngëtarja në Greqi: Jam shqiptare dhe krenare!

Duke parë që shumë situata aspak të këndshme janë krijuar në Greqinë fqinje për futbollistë...

Zbulohet arsyeja

Dafina Zeqiri, prej vitesh në shkelje të rregullave

E kishit menduar ndonjëherë që Dafina të mos kishte patentë?! Me siguri që jo! Duffy...