MENU
klinika

“Dream Angels”

Veshja 1 milion dollarë, ja kush do e mbajë veshur

06.11.2018 - 19:37

Do të jetë modelja Elsa Hosk ajo që do të mbajë veshur këtë vit recipetat e rralla 1 milionë dollarëshe, “Dream Angels”. Për krijimin e recipetave që kanë plot 2100 gurë të çmuar, u deshën 930 orë.

Modelja suedeze është padyshim një përzgjedhje që nuk zhgënjen. Ajo i bashkohet mbretëreshave të tjera të pasarelës që kanë mbajtur recipetën e ëndrrave: Tyra Banks, Heidi Klum, Gisele Bunchen, Miranda Kerr e Lais Ribeiro e show-t të 2017-tës.

Këtë vit, ndërkohë nga Victoria’s Secret ka një risi: firma e famshme amerikane e të brendshmeve ka vendosur të hedhë në treg edhe një variant nga i cili mund të përfitojnë edhe njerëzit e thjeshtë.

Ai do të përbehet po nga kristale Swarovski, vetëm se jo diamante si në rastin e parë dhe do të kushtojë 250 dollarë.

Nga aktore e njohur në Shqipëri, në parukiere në SHBA

Si ka ndryshuar jeta e Pranvera Lumanit (Veizit)

“U arrestova pasi u përplasa me priftin”

Roberti flet për eksperiencen e tij në Greqi

Heidi Baçi “thyen” Romeo Veshajn, fansat rikthehen tek Egla Ceno!

Pak ditë larg finales, çfarë ndodhi në “Instagram”-in e banorëve të BBV