MENU
klinika
Me hitin “Fuego”

Flet Eleni: Si u refuzova nga grekët dhe përfaqësova Qipron

Falenderon fansat

10 mln në 6 ditë, çfarë suksesi për Dua Lipën

Është vetëm në moshën 23-vjeçare, por këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është kthyer tashmë...

Provojeni!

Rutina e mëngjesit për një ditë plot energji

Nëse në mëngjes nuk mund të kthjelloheni dhe iu nevojitet kafe e dyfishtë për të...

I keni vënë re?

5 shenja tregojnë që lidhja juaj do shkojë në martesë

Ekspertët kanë arritur në përfundimin se 5 janë shenjat e çifteve të cilat do të...

Mësojini!

5 gjërat që nuk duhet t’ia thoni partnerit

Mbajtja sekret e disa gjërave personale të jetës nuk ju bën partner të keq, por...

Familja Hadid

“Luftë” në familje, “beteja” në pasarelë!

Vitet e fundit ato kanë pushtuar botën e modës e kur motrat Hadid bëhen bashkë...

Bie Nju Jorku pas 7 vitesh

Njihuni me qytetin me më shumë miliarderë në botë

Që prej vitit 2011 ishte Nju Jorku vendi më numrin më të madh të banorëve...

Pas bjondeve, një brune…

DiCaprio i jep fund beqarisë?!

Ishte i fiksuar pas femrave bjonde duke pasur lidhje me disa prej personazheve të showbiz,...

Vijojnë kërkimet

U hodh nga super anija, zhduket ylli i muzikës gjermane

Super anija AISAluna doli në lundrim vetëm pak ditë më parë, ndërsa ditën e sotme...

Humb betejën me kancerin

Ndërron jetë në moshë të re Miss Universi

Chelsi Smith, ish-Miss Universi, prej një viti luftonte me vdekjen, por fatkeqësisht ka humbur betejën...

E kërkojnë 140 artistë

“Tërmet” në Eurovision, kërkohet bojkoti

Kënga “TOY” e kënduar nga izraelitja Netta ishte fituesja e Eurovision Song Contest 2018, por...

Paralajmëron dhe albumin e ri

Rita Ora, koncert madhështor në Londër

Ndërkohë që ka paralajmëruar se do të publikojë albumin e saj më të ri deri...