MENU
klinika
Lista

Meshkuj vëmendje! Këto janë 5 dhuratat ideale për një femër

A është e drejtë?

Theu rregullat, më e bukura e Italisë rrezikon kurorën

Edicioni i “Miss Italia” i këtij viti mori një vëmendje të madhe pasi mes vajzave...

Pjesë e “Phoneix”

Publikohet “Let You Love Me” nga Rita Ora

Pak ditë më parë, Rita Ora dha lajmin e madh për fansat e saj se...

Sapo erdhën në jetë

Njihuni me binjakët Ping dhe Pong!

Bashkëshortja e Chris Evans ka sjellë në jetë dy binjakë, një djalë dhe një vajzë....

Zbulohet arsyeja

Modelja me famë botërore do vizitojë Tiranën

Modelja shqiptare me famë botërore mësohet se do të vizitojë vendin tonë së shpejti. Ka...

Merr fund durimi

“Boll përmendët që keni fjetur me gruan time”

Kanye West e Kim Kardashian janë një nga çiftet më të famshëm në botë, por...

Miranda Kerr

Një “yll” i lënë në harresë në botën e modës

Miranda Kerr ishte një prej engjëjve të Victoria’s Secret për vite me radhë dhe një...

Vjen konfirmimi

LeBron James zëvendëson Jordan në “Space Jam 2”

Janë të rrallë personat që nuk e kanë parë filmin “Space Jam” prodhim i vitit...

Sondazhi

Ritën apo Duan, cilën pëlqejnë shqiptarët?

Gazetari Adriatik Kelmendi hapi një sondazh online dhe pyeti se cila i pëlqente më shumë...

Në krah të Lovato

Sakrifikon gjithçka për ish-të dashurën

Demi Lovato për pak sa nuk humbi jetën rreth dy muaj më parë nga mbidoza,...

Kujdes Georgina!

Notarja italiane, në “sulm” për Ronaldon

Georgina Rodriguezin duhet të bëjë kujdes. Me ndryshimin e ambientit nga Madridi në Torino edhe...

Skandal

E frikshme! Gjilpëra në luleshtrydhe

Nja skandal i vërtetë ka shpërthyer në Australi, ku gjilpëra të vogla janë gjetur të...