MENU
klinika
Suada Sherifi

Mamaja e përkushtuar që habiti edhe komshiun

Të dashuruar e të ndarë

Brad Pitt, fjalë prekëse për Jolie, ka edhe këshilla

Yjet e Hollywood, Brad Pitt dhe Angelina Jolie u ndanë rreth dy vite më parë...

Pushime në Maldive

Pas sukseseve, Miriami e Albani shijojnë “parajsën”

Pas një vere të mbush me koncerte të shumta, që u finalizua me atë në...

Po vjen...

Pak orë na ndajnë nga “bomba” e Ledri Vulës!

Ai është një nga këngëtarët më të pëlqyer në Shqipëri, por edhe më gjerë. Këngët...

Tjetër skandal

Nga përdhunimi te droga, sërish telashe për Ronaldon

Prej ditësh, Cristiano Ronaldo është përfshirë në sulmet e një 34-vjeçareje që pretendon se është...

Kujdes!

Kurrë mos i bëni këto gjëra në makinë

Në vendin tonë janë rritur ndjeshëm gjobat për përdorim alkooli gjatë drejtimit të mjetit, por...

Baba i dy fëmijëve

Iglesias e bën sërish, puthet në skenë me fansen

Gjatë koncertit të tij në Kiev, një adoleshente u ngjit në skenë për të takuar...

Reagon portugezi

Publikohet video, Ronaldo me vajzën që e akuzoi për përdhunim

Cristiano Ronaldo është përfshirë në një histori, e cila nuk po mbyllet lehtë, madje çdo...

Ngjarja e veçantë

“Robin Hud”-i, drejtor banke në Itali!

Një ngjarje mjaft e veçantë është publikuar së fundmi nga mediat Italia. Një drejtor banke...

Zbuloni arsyen

Të punosh në këtë shtet është fat!

Zelanda e re është shteti ku tashmë nuk do të punohet pesë ditë gjatë javës,...

Avokatja e njohur

Sherr në gjyq, Eni Çobani në polici

Avokatja e njohur Eni Çobani ka përfunduar në polici ditën e sotme pas një debati...

Reportazhi nga grekët

Eleni Fouriera vjen në Patos?!

Pavarësisht polemikave të shumta, këngëtarja me origjinë shqiptare që përfaqësoi Qipron në Eurovision, Eleni Foureira...