MENU
klinika

“The Ellen Show”

Julia Roberts zbulon tmerrin e saj

02.12.2018 - 12:07

Teksa ishte e ftuar në “The Ellen Show”, aktorja e famshme Julia Roberts ka folur gjatë dhe është treguar mjaft e sinqertë.

Ajo ka treguar se i trembet pa fund moshës dhe plakjes dhe nuk do të donte kurrë që në media apo portale të ndryshme të flitej për ‘numrin’ e saj.

51-vjeçarja nuk dëshiron që askush t’ja vërë në dukje faktit që po plaket madje për të do të ishte më të mirë të flisnin për gjëra më të turpshme si këmbët e saj të padepiluara.

julia_roberts
julia_roberts

Këto fjalë kanë bërë për të qeshur të gjithë publikun madje edhe vetë moderatoren e këtij programi por për Julia Roberts kjo është një çështje madhore.