MENU
klinika

Lufta merr fund

Jolie dhe Pitt arrijnë marrëveshjen për fëmijët

01.12.2018 - 17:27

Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë arritur një marrëveshje mbi kujdestarinë e fëmijëve të tyre, sipas një avokati të çështjes.

Stringer 499104.JPG Stringer 494221903 HOLLYWOOD, CA – MAY 28: Actors Brad Pitt and Angelina Jolie (C) with children (L-R) Pax Jolie-Pitt, Zahara Jolie-Pitt, Knox Jolie-Pitt, Shiloh Jolie-Pitt and Maddox Jolie-Pitt attend the World Premiere of Disney’s “Maleficent”, starring Angelina Jolie, at the El Capitan Theatre on May 28, 2014 in Hollywood, California. (Photo by Charley Gallay/Getty Images for Disney)

Ata kanë gjashtë fëmijë së bashku, tre biologjikë dhe tre të adoptuar, të moshës ndërmjet 10 dhe 17 vjeç. Avokati i Jolie tha se nuk ka informacione sesi është zgjidhur marrëveshja dhe kush do të ketë kujdestarinë parësore të fëmijëve.

Brad pitt, angleina jolie

Angelina dhe Brad, të njohur si “Brangelina” nga fansat, u njohën gjatë xhirimeve të filmit “Mr & Mrs Smith” në vitin 2004 dhe ishin në një lidhje për 10 vite përpara se të martoheshin.

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Angelina Jolie and her son Pax grab lunch at Perch restaurant in Downtown LA before going shopping on Melrose Place.
Pictured: Angelina Jolie, Pax Jolie-Pitt
BACKGRID USA 26 AUGUST 2018
USA: +1 310 798 9111 / [email protected]
UK: +44 208 344 2007 / [email protected]
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication* *** Local Caption *** Angelina Jolie, Pax Jolie-Pitt

Pasi aktorja njoftoi ndarjen, ata u përfshinë në një betejë të ashpër për kujdestarinë e fëmijëve. Marrëveshja do të thotë se çifti nuk do të duhet të shkojë në gjyq, por ata ende nuk kanë arritur një zgjidhje përfundimtare të divorcit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNNga aktore e njohur në Shqipëri, në parukiere në SHBA

Si ka ndryshuar jeta e Pranvera Lumanit (Veizit)

“U arrestova pasi u përplasa me priftin”

Roberti flet për eksperiencen e tij në Greqi

Heidi Baçi “thyen” Romeo Veshajn, fansat rikthehen tek Egla Ceno!

Pak ditë larg finales, çfarë ndodhi në “Instagram”-in e banorëve të BBV