MENU
klinika

MMV erdhi!

Geti publikon videoklipin e ri

28.09.2018 - 22:08

Getoar Selimi publikoi sot videoklipin e këngës me titull ‘Ghetto Geasy’ ashtu siç dhe para pak ditësh kishte lajmëruar të gjithë fansat e tij.

Geti e prezantoi projektin e tij të ri me nofkën MMV. Ai është tekstshkruesi dhe producenti ekzekutiv.

Padyshim që ky do të jetë suksesi i radhës nga reperi, i cili gjithmonë ka arritur të sjellë këngë që janë dëgjuar dhe shikuar nga publiku i gjerë duke marrë shumë klikime në videoklipet e tij.


Dhe pse Marina, bashkëshortja e tij vazhdon të postoj foto nga pushimet, duket që Geti arrin ti bëjë të dyja shumë mirë dhe të pushojë dhe të surprizojë fansat e tij.